Skirk 2% Kūrybinės raiškos centrui!

Kūrybinės raiškos centras – savarankiška ir savanoriška Kuršėnų miesto organizacija. Jau net 20 metų KRC kuria patrauklias galimybes jaunimui dalyvauti projektuose, išvykti į užsienio šalis, mokytis, susirasti draugų ir veikti tai, kas labiausiai patinka! Tikrai faktas, jog neformalaus ugdymo būdu įgyta patirtis – viena vertingiausių ir labiausiai išliekančių. Suteikite sau, savo draugams, vaikams, sūnėnams ir dukterėčioms progą toliau tobulėti – skirkite savo 2% GPM Kūrybinės raiškos centrui (iki gegužės 2 dienos!)

Įmonės kodas: 175894939

Kas vyks 2019/2020 metais?

  1. Projektas “Infonautai” – internetinių puslapių kūrimo kursai, kuriuose jaunimas įgyvendins savo verslo/kūrybines idėjas.
  2. Projektas “Kur’seen’ai” – bus ieškomos ir nufilmuotos gražiausios ir įdomiausios Šiaulių rajono erdvės bei sukurtas smagus reprezentatyvus trumpametražis filmas.
  3. Renginys “Libertis” – geriausių knygų ir Kuršėnų autorių kūrybos dalinimosi vakaras visai Kuršėnų bendruomenei.
  4. Kuršėniškių vakarėlis Vilniuje.
  5. Projektas “Learn 2 Think” (liet. “Išmok galvoti”) – tarptautiniai jaunimo mainai Lietuvoje su partneriais iš Suomijos, Portugalijos, Kroatijos, Armėnijos ir Ukrainos (laukiama patvirtinimo).
  6. Tarpkultūriniai jaunimo mainai Kuršėnai-Falkoping (Švedija) Kuršėnuose (laukiama patvirtinimo).
  7. Tarptautinis projektas “NYM: Nordic Youth Meeting” Danijoje. (laukiama patvirtinimo)
  8. Projektas “Dreaming without Borders, from migration to integration” – jaunimo mainai Portugalijoje (laukiama patvirtinimo).

Ir galime užtikrinti – tai dar ne viskas!

Kaip užpildyti prašymą VMI? Spausk čia.

Į viršų