NORIU NENORIU

Renginio data – 2021 m. vasario 26d., online renginys


Dalyvių sakičius – 14

Organizatorius – Kūrybinės raiškos centras

Renginio tikslas – Suburti žmones, kuriems būtų įdomu padiskutuoti motyvacijos tema. Šiuo renginiu buvo stengiamasi iškomunikuoti tai, kad jeigu nesinori kažko daryti čia ir dabar, tai nebūtinai reiškia tinginystė; kad visuomenėje sukurtas “burbulas” apie visada sėkmingus bei motyvuotus žmones yra netikras bei per daug išpūstas ir jis neleidžia mums pailsėti bei kuria daugiau streso nei tikros motyvacijos veikti. Tokiomis ir panašiomis temomis buvo diskutuojama virtualiame renginyje kartu su grožio verslo “No1 image pro laboratory” bendraįkūrėja, grimo ir vizažo dailininkė, lektore Laura Žilionyte.

Renginio veikla – renginio metu atliktas meninis užsiėmimas, leidžiantis labiau pažiūrėti į savo vidų bei suprasti, ko nori kiekvieno dalyvio širdis. Be šios veiklos vyko ir bendra diskusija tarp dalyvių kartu su renginio užsiėmimų vedėja Laura Žilionyte. 


Dalyvių atsiliepimai po renginio buvo įvairūs, tačiau dauguma vieningai paminėjo, kad renginys privertė labiau susimąstyti apie tai, kas juos asmeniškai motyvuoja bei iš kur kyla vidinė motyvacija. Viena renginio dalyvė pasidalino, kad renginyje išgirstos mintys galimai padės dirbant su jaunimu. 

Shopping Basket