KURŠĖNIŠKIŲ VAKARĖLIS „KAS Į KURŠĖNUS?“

Data –  2019 m. vasario 9 diena


Organizatorius – Kūrybinės raiškos centras

Renginio tikslas – Tai septintasis Kuršėniškių vakarėlis, vykęs po trijų metų pretraukos Vilniuje. Šio renginio tiklas buvo paminėti 20-ąjį Kūrybinės raiškos centro gimtadienį bei pratęsti daugumos kuršėniškių mylimo renginio tradiciją. Tai renginys, vykstantis Vilniuje bei suburiantis virš šimto savo kraštą bei kraštiečius mylinčių dalyvių. Renginio metu susitinka seni draugai, klasiokai ar pažįstami iš Kuršėnų bei jų draugai, tad tai jau savo vardą užsitarnavęs vakarėlis! 
Pagrindinės veiklos – Kadangi pats kuršėniškių vakarėlis yra tradicija, tad ir viena veikla jo metu – ne ką mažiau tradiciška. Protmūšis apie Kuršėnus, jų bendruomenę bei aktualijas yra tai, be ko šis vakarėlis negali įvykti. Šiais metais protmūšį papildė ir klausimai apie Kūrybinės raiškos centrą, kuris švenčia 20-ąjį gimtadienį. Protmūšyje sudalyvavo net 20 komandų. 

 

Kaip ir kiekvienais metais, dalyvių nuotaika rūpinasi kuršėniškiai muzikos atlikėjai bei DJ, tokie kaip MaNNazz, Beleo, Dzouns ar Martas, kurie vakarėlyje pasiroido jau ne pirmą kartą. Tačiau šais metais vakarėlyje pasirodė ne tik muzikos atlikėjai, bet renginyje sudalyvavo ir Henry Mach bei Airidas Jankus su savo stand-up programa. 

 

Dar viena naujovė – virtualios realybės pramogos, kurias išbandyti galėjo visi renginio dalyviai. 

 

Na ir žinoma, svarbiausias kiekvieno kuršėniškių vakarėlio elemantas – patys kuršėniškiai, kurie palaikė puikią nuotaiką bei aktyviai įsitraukė į visas veiklas, o po jų užkūrė tikrą šokių vakarėlį! 


Kontaktinis asmuo: Gabrielė Rusteikytė, KRC vadovė, +37060176605, gabriele.rusteikyte@gmail.com

VAKARĖLIO AKIMIRKOS

Shopping Basket