Vilniuje ir Londone į vakarėlius susirinkę kuršėniškiai švęs Kuršėnai.lt svetainės 10-metų jubiliejų

Kas į Kuršėnus?!Prieš dešimt metų jaunų žmonių iniciatyva pradėjo veikti Kuršėnų miesto bendruomenės svetainė kuršėnai.lt. Šią progą atšvęsti ir kartu susitikti kviečia kuršėniškių ir jiems prijaučiančių vakarėlis „Kas į Kuršėnus?!“.  2013 m. vasario 21 d. pirmą kartą vakarėliai vienu metu vyks Vilniuje ir Londone, o juos sujungs teletiltas „skaipo“ pagalba!

Vakarėliai Vilniuje ir Londone prasidės nuo protų kovų turnyrų apie Kuršėnus (19.30val.), kurių metu susibūrusios komandos turės galimybę išbandyti save ir sužinoti naujų įdomybių apie Kuršėnus. Nugalėtojų komanda Vilniuje laimės pietus Seimo restorane su Kuršėnuose (Šiaulių r.) išrinkta Seimo nare Rima Baškiene. Renginio Vilniuje metu koncertuos iš Kuršėnų kilę Gerai Gerai ir Kami (http://www.youtube.com/watch?v=6pKTQnGYz7I), programą rodys iš Kuršėnų kilę DJ, vyks aukcionas, loterija ir kitos pramogos.

Vilniuje vakarėlis vyks klube „Brodvėjus“, įsikūrusiame adresu Vokiečių g. 4 / Mėsinių g. 4. Londone kuršėniškiai ir jų draugai rinksis į „Bernelių užeigą“ („Shepherds Inn“), įsikūrusioje Leytonstone, 485 High Road, E11 4PG. Tai jau trečiasis kuršėniškių vakarėlis Vilniuje, tačiau Londone į bendrą vakarėlį kuršėniškiai rinksis pirmą kartą. Vakarėlių metu bus renkamos lėšos Kuršėnų miesto bendruomenės interneto svetainei išlaikyti.

Vakarėlio Vilniuje renginys feisbuke: http://www.facebook.com/events/587442411271316/

Vakarėlio Londone renginys feisbuke: http://www.facebook.com/events/118646111645558/

Renginius organizuoja Kūrybinės raiškos centras

Kūrybinės raiškos centro informacija

Scroll to top