prenumeruok naujienas!


 •  

 • atrask mus!

  Prisijunkite prie mūsų Facebook'e! Aplankykite mūsų Youtube video kanalą! Sekite trumpąsias naujienas Twitter svetainėje! Prenumeruokite RSS srautą!

  kursenai.lt

  www.kursenai.lt įkurtas 2003 metais, siekiant informuoti Kuršėnų bendruomenę apie miesto aktualijas. Tinklalapio turinio kūrėjai – Kuršėnų nevyriausybinės organizacijos, kultūros ir švietimo įstaigos bei visi tinklapio lankytojai.

  Kuršėnų bendruomenės tinklapis buvo sukurtas įgyvendinant  Kūrybinės raiškos centro projektą www.kursenai.lt, kurį parėmė Valstybinė jaunimo reikalų taryba, Šiaulių rajono Jaunimo reikalų taryba bei UAB “Penki kontinentai”.

  Tikimės, kad www.kursenai.lt taps informacinės Kuršėnų bendruomenės centru, kuriame kiekvienas bendruomenės dalyvis gali įnešti indėlį į jos plėtrą.

  Visi www.kursenai.lt komandos nariai yra savanoriai dirbantys be atlyginimo. Nori išbandyti save ir prisijungti prie komandos? Rašyk kursenai@kursenai.lt ir tapk tikru žurnalistu! Kūrybinės raiškos centras kasmet ne tik administruoja ir palaiko šį tinklapį, bet ir ruošia jaunuosius žurnalistus.

  Kursenai.lt koordinatorius:

  Darius Simavičius (darius@krc.lt)

  2010 metų rugsėjo 22d. buvo surengtas pirmasis kuršėniškių vakarėlis Vilniuje „Kas į Kuršėnus?!“.  Jo metu surinktos paramos lėšos skirtos tinklapio atnaujinimo darbams ir metiniam išlaikymui. Nuoširdžiai dėkojame už paramą!

  2012 metų balandžio 18 d. už surinktas lėšas vakarėlio metu, pagaliau paleistas ilgai lauktas naujasis www.kursenai.lt projektas!

  Žymos:

  • Projektai

   Kuršėnų jaunimo apdovanojimai Misija: Jaunimo politikos kokybė www.kursenai.lt Krepšinio komanda „Kuršėnai“
  • Reklama