prenumeruok naujienas!


 •  

 • atrask mus!

  Prisijunkite prie mūsų Facebook'e! Aplankykite mūsų Youtube video kanalą! Sekite trumpąsias naujienas Twitter svetainėje! Prenumeruokite RSS srautą!

  Europos savanorių tarnyba

  Kūrybinės raiškos centras yra akredituota organizacija, kuri ruošia, konsultuoja ir parengia jaunus žmones išvykti savanoriauti pagal ES programos “Veiklus jaunimas” Europos savanorių tarnybą.

  Europos savanorių tarnyba (EST) – tai tarptautinės savanorystės projektai jauniems žmonėms, kuriais siekiama ugdyti jų pilietiškumą, solidarumo jausmą, skatinti kitų kultūrų pažinimą, stiprinti tarpusavio supratimą ir toleranciją.

  Jaunasis savanoris  – tai asmuo nuo 18 – 30 metų (16 -17 mažiau galimybių turintiems jauniems žmonėms ), dalyvaujantys pelno nesiekiančioje veikloje, kuri ne tik naudinga vietos bendruomenei, bet ir padeda vystytis paties savanorio asmeniniams, socialiniams įgūdžiams bei gebėjimams, skatina jo tolimesnį tobulėjimą.

  Savanoriškos veiklos projektai padeda jauniems savanoriams susipažinti su kitų šalių kultūra, išmokti tų šalių kalbas, pasisemti naujų idėjų dirbant įvairių kultūrų aplinkoje.

  Peržiūrėkite prezentaciją savanorių mugei.

  Jei nori tapti savanoriu, susisiek su Sandra Navickaite el. paštu: sandra@krc.lt, mob.tel: +370 604 53956.

  Susipažink su savanoriais, kuriems KRC padėjo išvykti savanoriauti:

  Filmukai apie savanorystę:

  Žymos:

  • Projektai

   Kuršėnų jaunimo apdovanojimai Misija: Jaunimo politikos kokybė www.kursenai.lt Krepšinio komanda „Kuršėnai“
  • Reklama