prenumeruok naujienas!


 •  

 • atrask mus!

  Prisijunkite prie mūsų Facebook'e! Aplankykite mūsų Youtube video kanalą! Sekite trumpąsias naujienas Twitter svetainėje! Prenumeruokite RSS srautą!

  Vaikų Linija: kas? kur? Ir kaip?

  2008 01 26

  Lapkričio mėnesį prasidėjo Kūrybinės raiškos centro ir Vaikų linijos organizuoti mokymai. Prieš keletą savaičių naujai surinkta savanorių grupė, rinkosi i trečiąjį mokymų savaitgalį. Išgvildenę paskutiniąsias temas su kuriomis gali susidurti tęsdami šią veiklą, dalinosi savo neišsenkančiomis mintimis, bei jausmais.

  Vaikų linija – tai psichologinės pagalbos tarnyba vaikams ir paaugliams. Jauni žmonės gali kreiptis į tarnybą dėl įvairių jiems iškilusių sunkumų. Vaikų linija psichologinę pagalbą teikia telefonu, internetu, laiškais. Kuršėnų savanoriai konsultantai teikia pirminę psichologinę pagalbą el. laiškais „Klausučio šalyje“. Būtent šiam atsakinėjimui savanoriai turėjo dalyvauti mokymuose, kuriuose įgijo supratimą apie teikiamą psichologinę pagalbą bei konsultavimą. Be to, savanoriai buvo supažindinti su konsultavimo principais bei darbo metodika.

  Mokymo kursus baigė ir praktiką pradėjo 7 Kuršėnų savanoriai. Po praktikos jaunuoliai darbą tęs Vaikų linijoje. Paklausti kaip jaučiasi, atviravo, kad mokymų įtaką  jaučia net kasdieniniame gyvenime. Vieniems jie padėjo labiau pasitikėti savo jėgomis ir savyje atrasti kitą pusę, kiti jaučiasi išmokę atidžiau išklausyti ir suprasti aplinkinius. Apie Vaikų linijos mokymų reikšmę kalba vienas iš savanorių: „Aš džiaugiuosi, kad turiu tokią galimybę. O padėti tam, kuriam yra sunku, manau, yra kiekvieno pareiga.“

  Paula Mockutė

  Žymos:

  • Projektai

   Kuršėnų jaunimo apdovanojimai Misija: Jaunimo politikos kokybė www.kursenai.lt Krepšinio komanda „Kuršėnai“
  • Reklama