Užsiprenumeruok Kūrybinės raiškos centro naujienlaiškį ir gauk jį į savo elektroninį paštą!

– Sveikas žmogau! Ar girdėjai? Ar matei?
– Ką? Kur?
– Nejau nieko nežinai?
–Kūrybinės raiškos centre atsirado naujagimis – e-KRC (KRC naujienlaiškis).

Kūrybinės raiškos centro bendruomenėje didžiulis džiaugsmas – KRC turi savo naujienlaiškį. Didžiausia dovana, kurią galite padovanoti e-KRC – tai besąlygiškas domėjimasis juo.

Šiandien ir dabar tas žmogus gali būti ir Tu. Išnaudok galimybes ir tobulėk! Žinok apie savo galimybes daugiau nei žinai šiandien ir bandyk jas išnaudoti!

Kūrybinės raiškos centro naujienlaiškis – tai kasdieniai Kūrybinės raiškos centro žygdarbiai, galimybės naujiems patyrimams (jaunimo mainai, mokymai ir pan.) ir tobulėjimui. Naujienlaiškis skirtas Tau, Tavo pažįstamiems, draugams, giminėms. Tai informatyvus ir patrauklus leidinys, kurį kiekvieną kartą siekiama praturtinti įgyvendintais jaunimo veiklų įspūdžiais, naudingais patarimais, rekomendacijomis, subjektyviais ir objektyviais komentarais, turiningais straipsniais, atsipindinčiais politinį, filosofinį ar kt. požiūrį.

KRC naujienlaiškio prenumerata

Kūrybinės raiškos centro naujienlaiškį galite užsiprenumeruoti www.krc.lt internetinėje svetainėje dešiniame kampe esančiame prenumeratos laukelyje įrašę savo elektroninį paštą. Žinoma, nemokamai!

Pirmąjį KRC naujienlaiškį bei naujienlaiškį anglų kalba gali parsisiųsti čia.

KRC naujienlaiškis laukia Tavo komentarų, idėjų, klausimų – newsletter@krc.lt.

Kūrybinės raiškos centro informacija

Scroll to top