Tapk Kuršėnų reporteriu!

Šį kartą www.kursenai.lt nejuokauja – Kūrybinės raiškos centras kartu su VŠĮ „Šiauliai plius“ skelbia ilgalaikius mokymus ir aktyviausio žurnalisto konkursą. Rašyk, piešk, montuok, filmuok – ir tapsi profesionalios „Šiauliai Plius“ naujienų komandos nariu! Už naujienas bus atsilyginta, o aktyviausiam – neeilinė dovana!

Kūrybinės raiškos centras ir naujienų grupė savaitraštis „Šiauliai plius“, Splius regiono televizija ir portalas etaplius.lt ieško žurnalistinių talentų Kuršėnuose! Kviečiame pamatyti problemas esančias Kuršėnuose, atrasti aktualias temas ir įdomiai jas perteikti.

Kad pradžia būtų lengvesnė, o darbas profesionalesnis – kviečiame dalyvauti projekte „Tapk Kuršėnų reporteriu!“. Šis projektas apjungia kelias veiklas – „Kuršėnai.lt televizija“ ir Splius regiono televiziją, savaitraštį „Šiauliai plius“ ir  naujienų portalą etaplius.lt.

Projekto eiga:

Rugsėjo 18 – spalio 5d. – dalyvių registracija į ilgalaikius mokymus „Tapk Kuršėnų reporteriu!“. Registracijos eiga – registruokis el. paštu info@krc.lt , ir užpildyk dalyvio anketą, kurią rasi žemiau. Dalyvio mokestis 20lt visam projektui. Dalyvių amžius – 15-25 metų. Anketoje įklijuok nuorodą į bet kuriame video portale esanti tavo mobiliuoju telefonu arba  kamera užfiksuotą video, kuriame atsispindi bet koks, tavo manymu, svarbus įvykis ar tema Kuršėnuose.

Na, pavyzdžiui, kaip šitie KRC vyriokai, pastebėję šiukšles Ventos pakrantėje:

Spalio 8-9d. (data gali keistis) dešimt atrinktų dalyvių išvyks į interaktyvius žurnalistų mokymus. Jų metu susipažinsi su žurnalistikos samprata, internetine žiniakslaida ir spauda bei įgausi praktinių įgūdžių. Su dalyviais dirbs profesionalūs „Šiauliai plius“ žinių grupės žurnalistai! Mokymuose dalyvauti kviečiami ne tik mėgstantys rašyti, bet ir piešti! Splius ieško talentingų karikatūristų! Projekto dalyviai gaus asmeninius www.kursenai.lt žurnalistų pažymėjimus!

Po mokymų, visą mėnesį iki pat lapkričio 11d. prasidės pirmasis aktyviausio Kuršėnų žurnalisto konkursas. Rašyk, piešk, fotografuok – ieškok aktualių temų ir rink taškus bei laimėk organizatorių įsteigtus prizus. Projekto dalyvius konsultuos „Šiauliai plius“ žurnalistai. Geriausi straipsniai pateks į „Šiauliai plius“ grupės leidinius, o už juos – piniginis atlygis!

Lapkričio 11-12d. (data gali keistis) vyks antrasis mokymosi etapas. Projekto dalyviai turės galimybė nuvykti į Splius televizijos žinių montažinę, išbandyti profesionalią techniką, susitikti su montuotojais ir prodiuseriais, pamatyti kaip gimsta tikros žinios. Taip pat – video naujienų kūrimo teorija ir praktika. Belieka čiupti operatorių, kamerą ir bėgti gaudyti geriausių kadrų!

Nuo lapkričio 12d. toliau tęsiasi aktyviausio žurnalisto konkursas, iki pat sausio 20d. Filmuok, pastebėk ir įamžink – kaupk taškus ir tapk Kuršėnų reporteriu! Pagrindinis konkurso prizas autorinė sutartis su „Šiauliai plius“ žiniasklaidos grupe.

Neblogas būdas prasimanyti pinigėlių? O kur dar visos pažintys, įvykiai, žmonės, idėjos, kurios atsiras kai bandysite atrasti kažką naujo Kuršėnuose.

Nepamiršk, kad į projektą pateks tik 10 kūrybiškiausių, drąsiausių ir aktyviausių būsimųjų žurnalistų!

Pastebėk!-> Nufilmuok! -> Užpildyk anketą -> Tapk Kuršėnų reporteriu!

Vardas, pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Gimimo data

Vieta, kur gyveni

Įklijuok nuorodą į savo video (savo video gali įkelti į youtube.com, vimeo.com ir kitus šaltinius)

Kodėl manai, kad ši problema/tema turėtų būti aktuali Kuršėnuose?

Kaip save įsivaizduoji šioje žurnalistų komandoje? (montuotojant, rašant, piešiant karikatūras, filmuojant ir pan.). Kodėl?

Kūrybinės raiškos centras ir VŠĮ „Šiauliai plius“

Projektą finansuoja – Kūrybinės raiškos centras, „Šiauliai plius“, Šiaulių rajono savivaldybės administracija

    

Į viršų