prenumeruok naujienas!


 •  

 • atrask mus!

  Prisijunkite prie mūsų Facebook'e! Aplankykite mūsų Youtube video kanalą! Sekite trumpąsias naujienas Twitter svetainėje! Prenumeruokite RSS srautą!

  Startuoja antrasis projekto „Doors of Doirani Room“ etapas Graikijoje!

  2009 05 29

  Šiandien iš Vilniaus oro uosto lėktuvu link Salonikų pakils trys savanoriai – Elzė, Vilma ir Tomas, kuriuos Kūrybinės raiškos centras siunčia į Graikiją atlikti ypatingą misiją. šie savanoriai – tarptautinio ekologinio savanoriškos veiklos projekto „Doors of Doirani Room“ dalyviai, pradėję savo veiklą jau balandžio mėnesį Lietuvoje ir pasiruošę ją tęsti Graikijoje net tris vasaros mėnesius.

  Susipažinkite – savanoriai Elzė, Vilma ir Tomas

  Elzę, Vilmą ir Tomą galėsite sutikti rudenį, kai grįžę iš misijos Graikijoje jie keliuose Lietuvos miestuose pristatys šio projekto rezultatus. Tačiau visą jų savanorystės Graikijoje laikotarpį galite su jais bendrauti per jų sukurtą Blog‘ą, galite siųsti savo komentarus ir klausti to, kas jums labiausiai rūpi.

  Blog‘e bus pasakojama apie jų veiklas ir patiriamus nuotykius Graikijoje, taip pat čia rasite įvairių naudingų patarimų kaip galime pakeisti savo kasdienio gyvenimo įpročius, siekdami saugoti savo aplinką. Be to, Blog‘e greitu laiku bus patalpintas sąrašas organizacijų, kurių pagalba kiekvienas jaunas žmogus gali užsiimti savanoriška veikla aplinkosaugos srityje.

  „Doors of Doirani Room“ projekto rėmuose bus kuriami trumpi filmukai, informuojantys apie savanorystę Lietuvoje ir Graikijoje, bei propaguojantys aplinką saugantį sąmoningą gyvenimo būdą. Šiuos filmukus ir daugybę kitų įdomių dalykų rasi svetainėje http://www.youtube.com/krclt. Kviečiame apsilankyti ir susipažinti su projektu ir jo dalyviais iš arčiau.

  Projektą koordinuoja dvi organizacijos – Kūrybinės raiškos centras iš Kuršėnų bei Kilkio Jaunimo informacijos centras iš Graikijos. Projektas finansuojamas iš ES programos AMICUS.

  Kūrybinės raiškos centro informacija

  Žymos:

  • Projektai

   Kuršėnų jaunimo apdovanojimai Misija: Jaunimo politikos kokybė www.kursenai.lt Krepšinio komanda „Kuršėnai“
  • Reklama