Spalio 24d. projekto „Misija: jaunimo politikos kokybė“ komanda susitiko su Gruzdžių jaunimu

Rudenišką popietę Kūrybinės raiškos centro narė Agnė Rapalaitė kartu su Šiaulių rajono jaunimo reikalų tarybos pirmininke Roma Albrikiene ir Jaunimo reikalų koordinatore Vaida Balčiūnaite apsilankė Gruzdžių gimnazijoje. Neformalaus pokalbio metu projekto komanda ir 8-11 klasių moksleiviai dalijosi įžvalgomis apie gyvenimą Gruzdžiuose ir aplinkinėse gyvenvietėse, problemomis, su kuriomis susiduria jauni žmonės, pasakojo kokiose vietose buriasi jaunimas.

Jaunuoliai išsakė, jog yra dalykų, kuriuos būtų verta keisti savo aplinkoje – norisi naujos vietos jaunų žmonių susibūrimams, lankstesnio viešojo transporto grafiko, apšviestų gatvių, nes anot jų nesaugu vaikščioti gatvėmis vakarais, ilgesnių diskotekų, nes jauniems žmonėms tiesiog nesudaromos galimybės socializuotis. Pastebėta kad šios vietovės jaunuoliai mažai žino apie savanorystės, mainų ir inciiatyvų tie Lietuvoje tiek užsienyje galimybes, jiems trūksta informacijos ar tiesiog paskatinimo veikti.

Projekto komanda paklausė – o ar norėtumėte prisidėti prie pokyčio? Dauguma susirinkusių entuziastingai pasakė – TAIP. Papasakojus apie projekto veiklas ir skelbiamą 15 dalyvių atranką, moksleiviai nusprendė pabandyti ir dalyvauti projekte.

Nori ir Tu? Pildyk anketą, kurią rasi čia ir registruokis!

Toliau projekto komanda jau rytoj keliaus į Kužius ir kitas Šiaulių rajono gyvenvietes.

„Misija: jaunimo politikos kokybė“ tai Kūrybinės raiškos centro ir Šiaulių rajono jaunimo reikalų tarybos inicijuotas projektas, kuris siekia gerinti Šiaulių rajono jaunimo politikos įgyvendinimą. Projekto metu didelis dėmesys skiriamas bendradarbiavimo skatinimui tarp jaunimo ir politikos atstovų Šiaulių rajone. Projekto metu bus lankomos Šiaulių rajono jaunimo ar su jaunimu dirbančios organizacijos bei institucijos, organizuojami susitikimai su Šiaulių rajono savivaldybės atstovais, konsultuojamasi su Lietuvoje pripažintais jaunimo politikos ekspertais, vykdomi seminarai bei mokymo kursai jauniems ir su jaunimu dirbantiems žmonėms.

Akimirkos iš susitikimo:

 

Į viršų