Projekto „Misija: jaunimo politikos kokybė“ komanda susitiko su Kužių ir Kuršėnų jaunimu

Spalio 26d. Šiaulių rajono jaunimo reikalų tarybos nariai Ingrida Venciuvienė ir Gediminas Jonuškis, bei Jaunimo reikalų koordinatorė Vaida Balčiūnaitė apsilankė Kužiuose. Paklausti apie jaunimo situaciją, problemas ir norus, 5-12 klasių moksleiviai užsiminė, kad jie nelabai turi vietų kur rinktis, šokių, o dar labai norėtųsi įdomesnių užsiėmimų („kažko kitokio“), mokyklos laikraščio, daugiau būrelių, pvz. debatų, muzikos, taip pat jie užsiminė, kad norėtų būti daugiau įtraukiami į miestelio renginius.

Kuršėnų Politechnikos mokykloje apsilankę Gediminas ir Vaida sužinojo, kad jos moksleiviams prieinama daugybė įvairių popamokinių užsiėmimų – šokių, sporto, fotografijos, dizaino, konditerijos, jie dalyvauja daug tarptautinių projektų. Tačiau įsikalbėjus paaiškėjo, kad Kuršėnuose jaunimui trūksta pramogų, (pvz. kinoteatro ar netgi naktinio klubo), daugiau laisvalaikio užsiėmimų, daugelis sportuojančių skundėsi futbolo aikščių danga, jų apkrova vasarą, salių būkle. Norinčius prisidėti prie pokyčio ir keisti savo aplinką projekto komanda pakvietė dalyvauti „Misija: jaunimo politikos kokybė“.

Nori ir Tu? Pildyk anketą, kurią rasi čia ir registruokis!

„Misija: jaunimo politikos kokybė“ tai Kūrybinės raiškos centro ir Šiaulių rajono jaunimo reikalų tarybos inicijuotas projektas, kuris siekia gerinti Šiaulių rajono jaunimo politikos įgyvendinimą. Projekto metu didelis dėmesys skiriamas bendradarbiavimo skatinimui tarp jaunimo ir politikos atstovų Šiaulių rajone. Projekto metu bus lankomos Šiaulių rajono jaunimo ar su jaunimu dirbančios organizacijos bei institucijos, organizuojami susitikimai su Šiaulių rajono savivaldybės atstovais, konsultuojamasi su Lietuvoje pripažintais jaunimo politikos ekspertais, vykdomi seminarai bei mokymo kursai jauniems ir su jaunimu dirbantiems žmonėms.

Akimirkos:

Scroll to top