Pristatytas naujas projektas „Misija: jaunimo politikos kokybė“

Lapkričio 6-7 dienomis Kuršėnuose buvo pristatytas naujas projektas  – „Misija: jaunimo politikos kokybė“.

„Misija: jaunimo politikos kokybė“ – tai Kūrybinės raiškos centro ir Šiaulių rajono jaunimo reikalų tarybos inicijuotas projektas, kuris siekia gerinti Šiaulių rajono jaunimo politikos įgyvendinimą. Projekto metu didelis dėmesys skiriamas bendradarbiavimo skatinimui tarp jaunimo ir politikos atstovų Šiaulių rajone.

Projekto metu lankomos Šiaulių rajono jaunimo ar su jaunimu dirbančios organizacijos bei institucijos, organizuojami susitikimai su Šiaulių rajono savivaldybės atstovais, konsultuojamasi su Lietuvoje pripažintais jaunimo politikos ekspertais, vykdomi seminarai bei mokymo kursai jauniems ir su jaunimu dirbantiems žmonėms.

Tad vykdant projektą, Kūrybinės raiškos centro narė Neringa Riškutė lankėsi ir Kuršėnų mokyklose – Lauryno Ivinskio gimnazijoje bei Pavenčių vidurinėje mokykloje.

Susidomėjimas misija pranoko visus lūkesčius – po susitikimo, sulaukta gausybė laiškų iš žmonių, norinčių prisidėti prie projekto ir taip pagerinti jaunimo politikos situaciją Šiaulių rajone.

Kviečiame projekte dalyvauti visus jaunus žmonės, o plačiau apie pačią misiją galima rasti adresu: http://www.krc.lt/projektai/misija-jaunimo-politikos-kokybe/, o anketą dalyvavimui užpildyti čia.

Į viršų