Priimk demokratijos iššūkį dalyvaudamas jaunimo mainuose Armėnijoje

Kūrybinės raiškos centras kviečia 13-17 metų jaunus žmones iš Lietuvos dalyvauti tarptautiniame jaunimo mainų projekte Armėnijoje „Priimk demokratijos iššūkį”. Jaunimo mainuose, kurie vyks rugpjūčio 12-19 dienomis, dalyvaus 48 dalyviai iš Lietuvos, Danijos, Suomijos, Estijos, Rusijos ir Armėnijos. Grupę iš Lietuvos sudarys 6 dalyviai ir 2 grupės vadovai.

Projekto temos – demokratijos ir pilietiškumo supratimas, jaunų žmonių dalyvavimas demokratiniuose procesuose. Projekto metu bus gilinamos žinios apie demokratiją ir demokratines institucijas, gerinami komunikacijos gebėjimai, vyks užsiėmimai su ekspertais apie konfliktų sprendimus.

Kviečiame dalyvauti jaunimo mainuose tuos 13-17 metų amžiaus jaunus žmones, kurie:

  • domisi projekto tema ir nori į ją gilintis;
  • geba bendrauti angliškai;
  • turi galiojantį LR pasą (asmens tapatybės kortelės kelionei į Armėniją nepakanka).

Projektą iš dalies finansuoja Europos Sąjungos programa Erasmus+. Jaunimo mainų organizatoriai padengs visas su dalyvavimu jaunimo mainuose susijusias išlaidas – apgyvendinimo, maitinimo ir programos. Kelionės iš Lietuvos į Armėniją bilietų išlaidomis visų pirma turės pasirūpinti atrinkti dalyviai. Jaunimo mainams pasibaigus, planuojama iki 2015 m. spalio 1 d., dalyviams bus kompensuojama 270 EUR suma dalinėms kelionės išlaidoms padengti. Dalyvio mokestis: 40 EUR. Jei neturite galimybės susimokėti dalyvio mokesčio, galite kreiptis į projekto organizatorius dėl jo sumažinimo.

Preliminarią mainų programą galite rasti čia.

Norintys dalyvauti turi užpildyti dalyvio paraišką. Dalyvio paraiškų laukiame iki birželio 10 d. adresu: ausrine.dirzinskaite@gmail.com

Į viršų