fbpx

Penktadienį bus pagerbti Kuršėnų jaunimo apdovanojimų 2014 laureatai

Gruodžio 5 d. 18 val. Kuršėnų meno mokykloje vyksiančiame renginyje bus apdovanoti Kuršėnuose gyvenantys arba gyvenę jauni žmonės už jų darbus prisidedant prie Kuršėnų miesto bendruomenės plėtros.

Apdovanojimų metu bus pagerbti savanorystės, pilietinės visuomenės, meno ir sporto sričių nominantai bei laureatai. Su jų sąrašu ir nuotraukomis galite susipažinti čia (https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152900927933464.1073741833.57417178463&type=1).

Iki 2014 m. lapkričio vidurio visi norintys turėjo galimybę siūlyti kandidatus apdovanojimų nominacijoms. Galutinį sprendimą dėl apdovanojimų nominantų ir laimėtojų priėmė specialiai apdovanojimams sudaryta komisija.

Renginio metu koncertuos Kuršėnų meno mokyklos atlikėjai ir iš Kuršėnų kilęs prodiuseris, elektroninės muzikos atlikėjas Vilius Tamošaitis, žinomas sceniniu vardu „GeraiGerai“. Apdovanojimų laureatai bus apdovanoti unikaliais mados ir gyvenimo būdo linijos „Įdomūs Kuršėnai“ džemperiais, sukurtais ir pagamintais kuršėniškių.

Apdovanojimus organizuoja Kūrybinės raiškos centras bendradarbiaudamas su Šiaulių r. jaunimo reikalų taryba, Kuršėnų meno ir sporto mokyklomis.

Lėšos apdovanojimams surengti buvo renkamos kuršėniškių vakarėlio, vykusio Vilniuje 2014 m. pavasarį metu, kiti norintys prisidėti žmonės ar organizacijos galėjo pervesti lėšas į Kūrybinės raiškos centro sąskaitą. Prie apdovanojimų reginio finansavimo prisideda Šiaulių r. savivaldybės administracija.

Pirmąkart apdovanojimai Kuršėnų jaunimo apdovanojimai vyko 2012 m. pabaigoje, su jų laimėtojais galite susipažinti adresu http://www.krc.lt/projektai/apdovanojimai/.

2014 m. Kuršėnų jaunimo apdovanojimų nominantai

Savanorystė

Šią nominaciją skirsime žmogui, kuris pasižymėjo savanoriaudamas Kuršėnų miesto bendruomenės organizacijose.

Evelina BiliūnaitėEvelina Biliūnaitė, Žemaitijos skautų Perkūno draugovės draugininkė. Kandidatė laimėti Kuršėnų jaunimo apdovanojimų 2014 m. savanorystės nominaciją už ilgametį vadovavimą skautų veiklai Kuršėnuose, savanorystę Lietuvos Raudonojo kryžiaus organizacijoje.

Gabrielė VileikytėGabrielė Vileikytė, atviras Šiaulių r. jaunimo centras. Kandidatė laimėti Kuršėnų jaunimo apdovanojimų 2014 m. savanorystės nominaciją už savanorišką veiklą jaunimo centre, renginių, akcijų, projektų organizavimą ir drąsų atsakomybės ėmimąsi.

Pilietinė visuomenė

Šią nominaciją skirsime žmogui, kuris aktyviai prisidėjo prie Kuršėnų miesto bendruomeniškumo, edukacinių, kultūrinių, socialinių problemų sprendimo. Nominacija gali būti skirta už nuolatinę veiklą arba ypatingą poelgį.

Anupras LaureckisAnupras Laureckis, Lauryno Ivinskio gimnazijos mokinių prezidentas, Vytauto Vitkausko bibliotekos savanoris, muzikantas. Kandidatas laimėti Kuršėnų jaunimo apdovanojimų 2014 m. pilietinės visuomenės nominaciją už aktyvų ir ilgalaikį dalyvavimą kultūrinėje, švietėjiškoje bendruomenės veikloje, atsakomybę už miesto problemas.

Arina TarasevičiūtėArina Tarasevičiūtė, Lietuvos moksleivių sąjungos padalinio Kuršėnuose steigėja, buvusi Kuršėnų mokinių savivaldos informavimo centro pirmininkė, buvusi Pavenčių mokyklos mokinių prezidentė, Lietuvos moksleivių sąjungos valdybos narė, dabar Šiaulių Didždvario gimnazijos mokinė. Kandidatė laimėti Kuršėnų jaunimo apdovanojimų 2014 m. pilietinės visuomenės nominaciją už aktyvios, produktyvios mokinių savivaldos kūrimą ir mokinių interesų atstovavimą savo mokykloje, Kuršėnuose bei nacionaliniu lygmeniu.

Sportas

Šią nominaciją skirsime žmogui, kuris pasiekė didelių pergalių sporto srityje ir taip garsino Kuršėnų vardą Lietuvoje ir užsienyje.

Artūras PutramentasArtūras Putramentas, sporto klubas „Dvikova“ (treneris Gediminas Jonuškis), graikų – romėnų imtynės. Kandidatas laimėti Kuršėnų jaunimo apdovanojimų 2014 m. sporto nominaciją už pasiekimus sporto srityje ir Kuršėnų vardo garsinimą. Per savo sportinę karjerą Artūras yra tapęs įvairių tarptautinių turnyrų ir Lietuvos čempionatų nugalėtoju ir prizininku. 2014 m. jo aukščiausias rezultatas buvo Lietuvos graikų-romėnų imtynių jaunimo čempionate užimta 2 vieta.

Emilija LidytėEmilija Lidytė, Kuršėnų kyokushin karate klubas DAO, kyokushin karate (treneris Valdemaras Mitkus). Kandidatė laimėti Kuršėnų jaunimo apdovanojimų 2014 m. sporto nominaciją už pasiekimus sporto srityje ir Kuršėnų vardo garsinimą. Per savo sportinę karjerą Emilija yra tapusi įvairių tarptautinių turnyrų ir Lietuvos čempionatų nugalėtoja ir prizininke. 2014 m. jos aukščiausias rezultatas buvo Europos U-16 čempionato sidabro medalis.

Gytis KulevičiusGytis Kulevičius, sporto klubas „Dvikova“ (treneris Alvydas Tilenis), graikų romėnų imtynės. Kandidatas laimėti Kuršėnų jaunimo apdovanojimų 2014 m. sporto nominaciją už pasiekimus sporto srityje ir Kuršėnų vardo garsinimą. Per savo sportinę karjerą Gytis yra tapęs įvairių tarptautinių turnyrų ir Lietuvos čempionatų nugalėtoju ir prizininku. 2014 m. dalyvavo Europos kadetų čempionate, bet grįžo be prizinės vietos. 2014 m. Gytis tapo Lietuvos graikų-romėnų imtynių moksleivių jaunių pirmenybių čempionu.

Menas

Šią nominaciją skirsime žmogui, kuris puoselėja kultūrą ir meną ir taip garsino Kuršėnų vardą Lietuvoje ir užsienyje.

Eglė SirvydytėEglė Sirvydytė. Kandidatė laimėti Kuršėnų jaunimo apdovanojimų 2014 m. meno nominaciją už kūrybinę veiklą ir Kuršėnų vardo garsinimą. Eglė – produktyvi Lietuvos kompozitorė ir vokalistė. Ji dalyvauja džiazo, folko, akustinės, šiuolaikinės klasikinės bei elektroninės muzikos projektuose. Lietuvos muzikos scenoje pasirodė 2005-ais metais kartu su D. Razausku ir Remigijumi Audiejaičiu. Vėliau Eglė subūrė džiazo grupę (D. Vaštakaitė, M. Perepelica, S. Petreikis, N. Bakula, B. Janauskas), kūrė trip-hop projekte „Dykumos“ (kartu su P. Adomėnu, D. Strupinsku). 2012 metais įsijungė į alternatyvios muzikos grupės KURAK veiklą kaip kviestinė vokalistė (kartu su Vygintu Kisevičiumi, Marku Palubenka, Karoliu Ramoška, Domu Strupinsku ir kt.). Šiandien ji koncertuoja kartu su elektorininės muzikos projektu „mmpsuf“ (Eglės Sirvydytės ir Aivaro Ruzgo duetas) bei rengia akustinius koncertus, kuria muziką spektakliams, bendradarbiauja su kino kūrėjais, dirba užsienio meno rezidencijose bei dalyvauja tarptautiniuose tarpdisciplininiuose meno projektuose.

Jos naujausias darbas – muzikos sukūrimas 2014 m. gruodį Jaunimo teatre debiutuojančiam Virginijos Kuklytės vaikiškam spektakliui „Kakės Makės gimtadienis“.

Vaiva KovėraitėVaiva Kovieraitė, menininkė, grafikė. Kandidatė laimėti Kuršėnų jaunimo apdovanojimų 2014 m. meno nominaciją už kūrybinę veiklą ir Kuršėnų vardo garsinimą. Vaiva yra surengusi 10 personalinių (Lietuvoje, Prancūzijoje, Švedijoje) ir sudalyvavusi daugiau nei 65-iose grupinėse parodose (Lietuvoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Japonijoje, Kinijoje, Malaizijoje, Italijoje, Meksikoje, JAV, Slovėnijoje ir kt.). 2013 m. ir 2014 m. Vaivai buvo paskirtos valstybinės edukacinės stipendijos projektams Slovėnijoje ir Italijoje; 2012 m. Vaivai paskirta Šiaulių miesto savivaldybės Jaunojo menininko stipendija 2013 metams.

Vilius TamošaitisVilius Tamošaitis (GeraiGerai). Kandidatas laimėti Kuršėnų jaunimo apdovanojimų 2014 m. meno nominaciją už kūrybinę veiklą ir Kuršėnų vardo garsinimą.

GeraiGerai – tai muzikos garsų inžinierius, aplink save buriantis talentingus muzikantus ir dainininkus.

2008-aisiais vaikinas darbus pradėjo su atlikėja Miss Sheep. Elektroninę pop muziką propaguojantis kolektyvas per keturis metus subūrė nemenką gerbėjų auditoriją, įrašė debiutinį albumą „Own Religion“, laimėjo „Metų debiuto“ titulą „M.A.M.A.“ apdovanojimuose, o koncertų metu į vieną sceną lipo kartu su Moby, „Gus Gus“, Jimi Tenor bei Skye. 2013 metais duetas per plauką nelaimėjo kelialapio į „Eurovizijos“ konkurso finalą. Visgi penkių metų įdirbis neišsaugojo muzikinės draugystės ir tais pačiais metais GeraiGerai bei Miss Sheep keliai išsiskyrė.

2013 metų birželio mėnesį GeraiGerai išleido mini albumą „FG12“. Jo išleidimą pažymėjo Lietuvos rekordu. Tais pačiais metais, Lietuvos muzikos apdovanojimuose M.A.M.A., prodiuseris nominuojamas kategorijoje „Metų elektronika“. Metų pabaigoje išleidžiamas singlas ir remiksų albumas „Super Ladygirl“.

2014 metų lapkričio mėnesį GeraiGerai, bendradarbiaudamas su dizainere Julia Janus, išleidžia albumą „Baltics sounds | Organic geometry“.

Šiuo metu Vilius Tamošaitis darbuojasi su keletu atlikėjų prie naujojo savo albumo, kuris dienos šviesą išvys kitų metų pirmoje pusėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Scroll to top