fbpx

Paskelbti ir apdovanoti Kuršėnų jaunimo apdovanojimų laureatai

Gruodžio 5 d. Kuršėnų meno mokyklos sausakimšai užpildytoje salėje buvo apdovanoti Kuršėnuose gyvenantys arba gyvenę jauni žmonės už jų darbus prisidedant prie Kuršėnų miesto bendruomenės plėtros.

Vakaro pradžioje ovacijomis buvo pasitikti apdovanojimų laureatų prizai – unikalūs mados ir gyvenimo būdo linijos „Įdomūs Kuršėnai“ džemperiai, kuriuos sukūrė menininkė Vaiva Kovieraitė ir siuvėja modeliuotoja Kristina Gedmontaitė. Renginio dalyvius savo kūriniu iš albumo kurto Julijos Janus kolekcijai pasveikino iš Kuršėnų kilęs prodiuseris ir elektroninės muzikos atlikėjas Vilius Tamošaitis, žinomas sceniniu vardu „GeraiGerai“. Vėliau susirinkusius džiugino Kuršėnų meno mokyklos atlikėjai.

Vakaro vedėjai Kūrybinės raiškos centro vadovas Benediktas Jonuška ir Vytenis Kviklys viena po kitos pristatė visas nominacijas ir nominantus, o laureatą paskelbdavo specialus svečias.

Kuršėnų jaunimo apdovanojimų 2014 laureatais tapo:

Savanorystė

Laureatė Gabrielė Vileikytė, atviras Šiaulių r. jaunimo centras. Apdovanota 500 litų premija ir Įdomūs Kuršėnai džemperiu. Už savanorišką veiklą jaunimo centre, renginių, akcijų, projektų organizavimą ir drąsų atsakomybės ėmimąsi.

Nominantė Evelina Biliūnaitė, Žemaitijos skautų Perkūno draugovės draugininkė. Už ilgametį vadovavimą skautų veiklai Kuršėnuose, savanorystę Lietuvos Raudonojo kryžiaus organizacijoje.

Sportas

Laureatė Emilija Lidytė, Kuršėnų kyokushin karate klubas DAO, kyokushin karate (treneris Valdemaras Mitkus). Apdovanota 500 litų premija ir Įdomūs Kuršėnai džemperiu. Per savo sportinę karjerą Emilija yra tapusi įvairių tarptautinių turnyrų ir Lietuvos čempionatų nugalėtoja ir prizininke. 2014 m. jos aukščiausias rezultatas buvo Europos U-16 čempionato sidabro medalis.

Nominantas Artūras Putramentas, sporto klubas „Dvikova“ (treneris Gediminas Jonuškis), graikų – romėnų imtynės. Per savo sportinę karjerą Artūras yra tapęs įvairių tarptautinių turnyrų ir Lietuvos čempionatų nugalėtoju ir prizininku. 2014 m. jo aukščiausias rezultatas buvo Lietuvos graikų-romėnų imtynių jaunimo čempionate užimta 2 vieta.

Nominantas Gytis Kulevičius, sporto klubas „Dvikova“ (treneris Alvydas Tilenis), graikų romėnų imtynės. Per savo sportinę karjerą Gytis yra tapęs įvairių tarptautinių turnyrų ir Lietuvos čempionatų nugalėtoju ir prizininku. 2014 m. dalyvavo Europos kadetų čempionate, bet grįžo be prizinės vietos. 2014 m. Gytis tapo Lietuvos graikų-romėnų imtynių moksleivių jaunių pirmenybių čempionu.

Pilietinė visuomenė

Laureatė Arina Tarasevičiūtė, Lietuvos moksleivių sąjungos padalinio Kuršėnuose steigėja, buvusi Kuršėnų mokinių savivaldos informavimo centro pirmininkė, buvusi Pavenčių mokyklos mokinių prezidentė, Lietuvos moksleivių sąjungos valdybos narė, dabar Šiaulių Didždvario gimnazijos mokinė. Apdovanota 500 litų premija ir Įdomūs Kuršėnai džemperiu. Už aktyvios, produktyvios mokinių savivaldos kūrimą ir mokinių interesų atstovavimą savo mokykloje, Kuršėnuose bei nacionaliniu lygmeniu.

Nominantas Anupras Laureckis, Lauryno Ivinskio gimnazijos mokinių prezidentas, Vytauto Vitkausko bibliotekos savanoris, muzikantas. Už aktyvų ir ilgalaikį dalyvavimą kultūrinėje, švietėjiškoje bendruomenės veikloje, atsakomybę už miesto problemas.

Menas

Šioje nominacijoje paskelbti trys laureatai – už kūrybinę veiklą ir Kuršėnų vardo garsinimą. Visi laureatai apdovanoti Įdomūs Kuršėnai džemperiais.

Laureatė Eglė Sirvydytė, kompozitorė ir vokalistė.

Laureatė Vaiva Kovieraitė, menininkė, grafikė.

Laureatas Vilius Tamošaitis (GeraiGerai), muzikos garsų inžinierius.

Iki 2014 m. lapkričio vidurio visi norintys turėjo galimybę siūlyti kandidatus apdovanojimų nominacijoms. Galutinį sprendimą dėl apdovanojimų nominantų ir laimėtojų priėmė specialiai apdovanojimams sudaryta komisija.

Apdovanojimus organizuoja Kūrybinės raiškos centras bendradarbiaudamas su Šiaulių r. jaunimo reikalų taryba, Kuršėnų meno ir sporto mokyklomis.

Lėšos apdovanojimams surengti buvo renkamos kuršėniškių vakarėlio, vykusio Vilniuje 2014 m. pavasarį metu, kiti norintys prisidėti žmonės ar organizacijos galėjo pervesti lėšas į Kūrybinės raiškos centro sąskaitą. Prie apdovanojimų reginio finansavimo prisideda Šiaulių r. savivaldybės administracija.

Kūrybinės raiškos centro informacija
http://www.krc.lt/projektai/apdovanojimai/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Scroll to top