Nuo vasario vidurio Kuršėnuose – savanoriai iš Gruzijos ir Prancūzijos

Šių metų vasario 15 dieną į Kuršėnus atvyks du jauni žmonės – Nino Zhvania (Gruzija) ir Yoanh Groc (Prancūzija), kurie pagal Europos Savanorių Tarnybos programą Kuršėnuose savanoriaus 10 mėnesių.


Nino Zhvania


Yoanh Groc

Savanorius Kuršėnuose priims nevyriausybinė jaunimo organizacija – Kūrybinės raiškos centras. Savanoriai prisidės prie KRC veiklų vykdymo Kuršėnuose, organizuos įvairius užsiėmimus Kuršėnų vaikų globos namų vaikams, jaunimo neformaliai grupei „Projektomanai“, neįgaliųjų organizacijos „Vilties bendrija“ nariams bei atvirame jaunimo centre besilankančiam jaunimui. Jaunieji savanoriai taip pat galės inicijuoti savo idėjas, sumanymus, iniciatyvas ir projektus Kuršėnuose.

Sausio pabaigoje Kuršėnuose Kūrybinės raiškos centras organizuos susitikimą su tais žmonėmis, kurie norės prisidėti savanorių iš užsienio veiklų paruošimo ir darbo kartu su jais. Jei norėtumėte prisidėti prie komandos, kurie kartu dirbs ir smagiai leis laiką su atvyksiančiais savanoriais – rašykite sandra@krc.lt ir sekite www.kursenai.lt naujienas.

Pirmasis Europos savanorių tarnybos savanoris Kuršėnuose buvo Robin May iš Vokietijos. šiuo metu įvairiose Europos šalyse (Graikijoje, Vokietijoje, Turkijoje, Prancūzijoje) pagal Europos savanorių tarnybą savanoriauja keli jauni žmonės, išsiųsti Kūrybinės raiškos centro. Su Linos Verseckaitės, savanoriaujančios Graikijoje blogu, galite susipažinti čia: http://www.krc.lt/category/linos-blogas-graikija/. Daugiau apie Europos savanorių tarnybą galite sužinoti čia: http://www.krc.lt/veikla/europos-savanoriu-tarnyba/.

Kūrybinės raiškos centro informacija

Į viršų