fbpx

Nominuokite jaunus žmones Kuršėnų jaunimo apdovanojimams!

Iki lapkričio 1 d. kviečiame siūlyti(-s) jaunus žmones (14-29 m.) šioms Kuršėnų jaunimo apdovanojimų nominacijoms: pilietinė visuomenė, verslas, savanorystė, Kuršėnų vardo garsinimas. 2012 m. gruodį piniginėmis vieno tūkstančio litų premijomis apdovanosime jūsų pasiūlytus ir komisijos atrinktus jaunus žmones.

Nominuoti galite save arba kitą žmogų, kurio darbai, veikla ir poelgiai per 2012 metus atitinka Kuršėnų jaunimo apdovanojimų nominacijų kategorijas.

Kandidatus siūlyti galite čia.

Kategorijos

Pilietinė visuomenė

Šioje kategorijoje apdovanosime už:

  • pilietiškus poelgius, pvz. pranešimą apie nusižengimus ir veiksmų ėmimasį sustabdyti nusižengusius, pagalbą nelaimės atveju.;
  • interesų atstovavimą, atkreipiant dėmesį į problemas, jų sprendimų būdų ieškojimą, kitų telkimą siekiant spręsti problemas. Galimi problemų pavyzdžiai – jaunimo užimtumas, sveikata ir žalingi įpročiai, palaidų šunų problema ir t.t.);
  • projektų ir renginių organizavimą, kurie prisideda prie vietos problemų sprendimo;
  • aplinkos gerinimą – veiklų inicijavimą ir įgyvendinimą, kad aplinka būtų geresnė. Pvz. aplinkos tvarkymą, sporto aikštelės įrengimą ar sutvarkymą, gėlynų pasodinimą ir priežiūrą ir pan.

Verslas

Šioje kategorijoje apdovanosime kuršėniškį, kuris pradėjo ir (arba) plėtoja savo verslą Kuršėnuose (tai gali būti įmonė arba individuali veikla). Prioritetas bus teikiamas tiems verslininkams, kurie teisingai moka mokesčius, įdarbina kitus žmones (nebūtina sąlyga), yra socialiai atsakingas.

Savanorystė

Šioje kategorijoje apdovanosime už reguliarią ilgalaikę, piniginės naudos nesiekiančią veiklą, skirtą ne savo ameniniams poreikiams, o kitiems (ne draugams, ne šeimos nariams). Savanoriška veikla gali būti formali (t.y. vykdoma pasirašius sutartį su organizacija) arba geros valios, formaliai neapibrėžta, veikla. Savanoriška veikla gali būti vykdoma bet kurioje pelno nesiekiančioje srityje: aplinkos tvarkymas, sportas, kultūra, socialinė pagalba ir pan.

Kuršėnų vardo garsinimas (garbės nominacija, be piniginės premijos)

Šioje kategorijoje apdovanosime žmogų, kuris savo veikla ir pasiekimais prisideda prie Kuršėnų vardo garsinimo. Šis žmogus turėtų būti gerai visuomenėje atpažįstamas kaip kuršėniškis, ar kilęs iš Kuršėnų. Nėra būtina, kad nominantas šiuo metu gyventų Kuršėnuose. Šios nominacijos laimėtoją rinks interneto svetainės kursenai.lt lankytojai.

Apdovanojimų komisija bus paskelbta 2012 m. lapkričio mėnesį. Ją sudarys žinomi kuršėniškiai iš įvairių sričių.

Lėšos Kuršėnų jaunimo apdovanojimams renkamos Kūrybinės raiškos centro iniciatyva iš kuršėniškių ir Kuršėnus mylinčių žmonių. 2012 m. pavasarį lėšos  jaunimo apdovanojimams buvo renkamos kuršėniškių vakarėlio Vilniuje metu, norintieji galėjo skirti savo sumokėto pajamų mokesčio 2%, kiti prisidėjo pervesdami lėšas į KRC sąskaitą.

Kuršėnų jaunimo apdovanojimai yra vykdomi Kūrybinės raiškos centro iniciatyva. Tai nėra Šiaulių r. savivaldybės, Kuršėnų m. seniūnijos, politikų įgyvendinamas projektas. Siekiant nešališkumo, Kūrybinės raiškos centro nariai negali būti nominuoti Kuršėnų jaunimo apdovanojimams.

Jei norite finansiškai prisidėti prie Kuršėnų jaunimo apdovanojimų, tai galite padaryti iki 2012 m. lapkričio 1 d. pervesdami savo skiriamą sumą į Kūrybinės raiškos centro sąskaitą LT264010044200071881. Mokėjimo paskirties langelyje rašykite „Parama Kuršėnų jaunimo apdovanojimams“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Scroll to top