prenumeruok naujienas!


 •  

 • atrask mus!

  Prisijunkite prie mūsų Facebook'e! Aplankykite mūsų Youtube video kanalą! Sekite trumpąsias naujienas Twitter svetainėje! Prenumeruokite RSS srautą!

  Pirmieji naujosios komandos tarptautiniai jaunimo mainai „Learn to Think“ įvyko!

  2019 08 26

  Palikti tarsi be civilizacijos, be parduotuvių, miesto, kitų žmonių, kartais net be interneto ir telefono ryšio rugpjūčio 1 – 10 dienomis Daugirdiškių mokymų centre įvyko pirmieji visai neseniai susiformavusios Kūrybinės raiškos centro komandos tarptautiniai jaunimo mainai „Learn to Think“.

  Žymos:

  Skirk 2% Kūrybinės raiškos centrui!

  2019 04 15

  Kūrybinės raiškos centras – savarankiška ir savanoriška Kuršėnų miesto organizacija. Jau net 20 metų KRC kuria patrauklias galimybes jaunimui dalyvauti projektuose, išvykti į užsienio šalis, mokytis, susirasti draugų ir veikti tai, kas labiausiai patinka! Tikrai faktas, jog neformalaus ugdymo būdu įgyta patirtis – viena vertingiausių ir labiausiai išliekančių. Suteikite sau, savo draugams, vaikams, sūnėnams ir dukterėčioms progą toliau tobulėti – skirkite savo 2% GPM Kūrybinės raiškos centrui (iki gegužės 2 dienos!)

  Žymos:

  Kviečiame į žygį „100 istorijos pėdų“

  2018 07 31

  Mylite gamtą, jaukius pasivaikščiojimus, o gal smagius vakarus su bendraminčiais? Taip? O gal ieškote atokvėpio? Lietuvos šimtmečiui minint Kūrybinės raiškos centras organizuoja rugpjūčio 9 – 11 dienomis žygį „100 ISTORIJOS PĖDŲ“.

  Žymos:

  „Prabėgo kaip akimirka: stovykla ARTRAKCIJA“

  2018 07 27

  Didžioji dalis žmonių dabartiniame amžiuje teigia, kad laikas bėga nenumaldomu greičiu, ypač, kai jį puikiai leidi. Taip buvo ir liepos 3-8 dienomis devyniolikai „Artrakcijos“ dalyvių, kuriems savaitė tarp nuoširdžiausių žmonių, stulbinančios gamtos ir įdomių veiklų pralėkė kaip viena akimirka.

  Žymos:

  Jau greitai: jaunimo projektas „Artrakcija“

  2018 06 26

  Pirma idėja, pajuokavimai, minčių lietus, rimtesnis žvilgsnis, bendraminčių paieška ir galiausiai žodžių „mes galim, kodėl gi ne?“ ištarimas. Taip gimė jaunimo stovykla – „ARTRAKCIJA“. Tai projektas, dalinai finansuojamas Šiaulių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos lėšomis, skatinantis jaunus žmones suprasti, analizuoti ir kūrybiškai išreikšti savo emocijas.

  Žymos:

  Prisidėk prie mūsų ir būk Kūrybinės raiškos centro dalimi!

  2018 03 29

  Prisidėkite prie jaunų kuršėniškių tobulėjimo ir perveskite 2% Kūrybinės raiškos centrui.

  Kūrybinės raiškos centras
  Adresas:V. Kudirkos 33, Kuršėnai
  Įmonės kodas: 175894939
  Banko sąskaita: LT264010044200071881
  Bankas: AB DnB NORD bankas

  Žymos:

  Kuršėnuose po ilgokos pertraukos vėl vyks tarptautiniai jaunimo mainai

  2017 10 02

  2017 spalio 16-21 dienomis Kuršėnuose vyks tarptautinis jaunimo mainų projektas „Jungtys“ („B Connected“), kuriame dalyvaus Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos mokinių komanda, Kūrybinės raiškos centras ir partnerė nevyriausybinė organizacija iš Ukrainos „Development and Initiative“.

  Pagrindinis projekto tikslas yra pažinti ir populiarinti istorinį, kultūrinį lietuvių ir ukrainiečių palikimą bei UNESCO paveldo objektus šiose valstybėse. Mainų metu lankysime UNESCO paveldo objektus Lietuvoje, dalyvausime kūrybinėse kryžių dirbtuvėse, diskutuosime apie tai, kas mums yra laisvė, o tarpkultūrinių vakarų metu mokysimės tradicinių lietuvių ir ukrainiečių dainų, šokių, kalbos, susipažinsime su abiejų šalių papročiais bei kulinariniu paveldu. Kad projektas būtų sėkmingas rugsėjo 21-23 dienomis į Kuršėnus buvo atvykusios projekto vadovės iš Ukrainos, su kuriomis aptarta ir suderinta programa, mainų veiklos bei apžiūrėtos vietos, kurias mainų metu lankysime. Projektą remia Lietuvos-Ukrainos jaunimo mainų taryba.

  Taryba finansuoja Lietuvos ir Ukrainos jaunimo mainus, renginius, susitikimus, projektus, kuriuos rengia ir įgyvendina organizacijos, skatinančios abiejų šalių jaunimo mainus bei įvairias iniciatyvas, taip pat informacinius projektus, kuriais siekiama skatinti minėtų šalių kultūrinį bendradarbiavimą, pakantumą, supratimą ir pripažinimą, keitimąsi gerąja patirtimi bei publikacijas, kuriomis siekiama suartinti lietuvių ir ukrainiečių tautas.

  Roma Albrikienė

  Žymos:

  Kaip atrodys ateities švietimas – spręs jauni žmonės

  2017 07 25

  „Švietimas – viena svarbiausių sričių jauniems žmonės, tačiau dažnai jis kuriamas ir formuojamas be jaunų žmonių dalyvavimo. Dėl to švietimas dažnai neatitinka jaunų žmonių poreikių ir nepasiekia norimų rezultatų“, – teigia „Kūrybinės raiškos centro“ direktorius Benediktas Jonuška. Tai siekiama keisti jaunimo mainuose “Future to learn”, kuriuose jaunimas iš Armėnijos, Estijos, Danijos, Lietuvos, Suomijos ir Rusijos diskutuoja apie šiandieninio švietimo būklę ir kuria viziją kaip turėtų atrodyti šiuolaikiniams jauniems žmonėms patrauklus ateities švietimas.

  Žymos:

  Dalyvaukite jaunimo mainuose ir spręskite kaip atrodys ateities švietimas!

  2017 04 12

  Kūrybinės raiškos centras liepos 18-28 dienomis Lietuvoje įgyvendins tarptautinį jaunimo mainų projektą  “Nordic Youth Meeting 9: Future to learn (F2L)”. Tai tęstini projektas, kuris vyks jau 9 kartą ir kuriame dalyvauja dalyviai iš Lietuvos, Danijos, Suomijos, Estijos, Rusijos ir Armėnijos.

  Žymos:

  Skirk 2% Kūrybinės raiškos centrui!

  2017 03 23

  Norite pasinaudoti galimybe skirti 2% nuo savo sumokėto pajamų mokesčio geram tikslui? Siūlome paremti Kūrybinės raiškos centrą – ši pelno nesiekianti organizacija visapusiškai prisideda prie Kuršėnų bendruomenės kūrimo ir palaikymo.

  Žymos:

  Kitas puslapis »

  • Projektai

   Kuršėnų jaunimo apdovanojimai Misija: Jaunimo politikos kokybė www.kursenai.lt Krepšinio komanda „Kuršėnai“
  • Reklama