Misija: Jaunimo politikos kokybė – pirmasis etapas įveiktas

Agnė ir Roma apsilankė Naisių jaunimo klube ir Šiaulių rajono jaunimo centre. Ką joms papasakojo jauni žmonės?

Penktadienį įvyko paskutinis organizacijų lankymas. Kūrybinės raiškos centro narė Agnė Rapalaitė ir Šiaulių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininkė Roma Albrikienė susitiko su Šiaulių rajono jaunimo centro ir Naisių jaunimo klubo nariais ir lankytojais.

Šiaulių rajono jaunimo centro lankytojai, daugiausiai kuršėniškiai, vylėsi, jog Kuršėnuose atsiras jauki ir jaunatviška kavinė ar vieta, kur jaunimas galėtų neformaliai susiburti. Jie taip pat pasakojo, jog dažnai lieka nesuprasti policijos, kai laisvalaikiu tiesiog sėdi miesto parke, neturėdami kur kitur leisti laisvalaikį. Taip pat jauniems žmonėms norisi daugiau socialinių renginių vakarais – esą Kuršėnuose kultūringai pabūti trūksta tokios vietos, galbūt naktinio klubo. Susitikimo dalyviams taip pat iškilo ir saugumo klausimas – vakarais pavojinga vaikščioti gatvėmis, o Pušyno gatvė visai neapšviesta. Regis nemažai problemų, kurias jauni žmonės mielai spręstų.

Po susitikimo Šiaulių rajono jaunimo centre Agnė ir Roma iškeliavo į Naisius, kur juos jau lauke pasitiko klubiečiai. Į jaukų susitikimą susirinko daugiau nei dešimt jaunuolių, kurie sakė, jog į Naisių jaunimo klubą atėjo sąstingis – nors ir norėtųsi organizuoti daugiau veiklų, diskotekų, trūksta vietos susibūrimui. Naisių jaunimo klubas neturi savo patalpų, o naudojimasis buvusios kolūkio valgyklos palėpe ne visada patogus.

Susitikimų metu išdalinta naujoji projekto atributika – rašikliai ir saldainiai, kurie primena adresą, kuriuo galima rasti dalyvio anketą ir registruotis.

Nori registruotis ir tu? Dar yra laiko iki lapkričio 19d. Paskubėk! Anketą rasi čia.

Šie susitikimai buvo paskutiniai organizacijų lankymo laikotarpiu. Kitas etapas – įvadinis seminaras 15-kai projekto dalyvių, kurie bus atrinkti iš užsiregistravusių anketų.

„Misija: jaunimo politikos kokybė“ tai Kūrybinės raiškos centro ir Šiaulių rajono jaunimo reikalų tarybos inicijuotas projektas, kuris siekia gerinti Šiaulių rajono jaunimo politikos įgyvendinimą. Projekto metu didelis dėmesys skiriamas bendradarbiavimo skatinimui tarp jaunimo ir politikos atstovų Šiaulių rajone. Projekto metu bus lankomos Šiaulių rajono jaunimo ar su jaunimu dirbančios organizacijos bei institucijos, organizuojami susitikimai su Šiaulių rajono savivaldybės atstovais, konsultuojamasi su Lietuvoje pripažintais jaunimo politikos ekspertais, vykdomi seminarai bei mokymo kursai jauniems ir su jaunimu dirbantiems žmonėms.

Kūrybinės raiškos centro informacija

Akimirkos iš susitikimų:

 

Į viršų