Miesto šventė ir….oranžiniai žmogeliukai?

KRC nariai įrodė, kad Kuršėnai ne tik puodžių bet ir aktyvaus ir iniciatyvaus jaunimo sostinė!

Gegužės 25-26 dienomis Kuršėnai garsiai ir linksmai atšventė miesto šventę, į kurią sugūžėjo, tikriausiai, visi pramogų ištroškę kuršėniečiai.


KRC nariai ir jų įkurtas „informacijos centras“

Iš minios išsiskyrė ryškiai oranžiniai asmenys ir vienas didelis gyvūnas vardu KRC Meška… Jie aplinkiniams dalino skrajutes, lipdukus, agitavo bei vaišino gira susidomėjusiuosius jų veikla.  Tai tikriausiai ir sukėlė policijos ir laidos „Komanda“ kūrybinei grupei įtarimą, todėl jie nusprendė išsiaiškinti, kas čia darosi. Po malonaus pašnekesio sužinojo: tai jaunieji ir energingieji Kūrybinės Raiškos Centro atstovai, kurie savo buvimu, aktyvumu ir mažomis dovanėlėmis kitiems, prisidėjo prie miesto šventės.


Oranžiniai KRC nariai patraukė policijos dėmesį

Jaunimas aktyviai domėjosi KRC siūlomais projektais vasarai, „Vaikų linijos“ veikla, plačiau sužinojo apie miesto internetinę svetainę www.kursenai.lt, KRC puslapį www.krc.lt, bei turėjo galimybę išbandyti ir pamatyti šių puslapių siūlomus privalumus – tam buvo leidžiama naudotis kompiuteriais ir internetu tiesiog miesto parke.


Sandra, KRC Meška ir Benediktas

KRC veikla pasidomėti ir maloniai pabendrauti su nariais priėjo net ir Pavenčių vidurinės mokyklos garbės svečias iš Vokietijos ir direktorė J.Banienė, bei šiaulių rajono savivaldybės tarybos narys J.Novogreckis su žmona.


Aivaras pasakoja praeivei apie KRC veiklą

Agnė Rapalaitė

Scroll to top