prenumeruok naujienas!


 •  

 • atrask mus!

  Prisijunkite prie mūsų Facebook'e! Aplankykite mūsų Youtube video kanalą! Sekite trumpąsias naujienas Twitter svetainėje! Prenumeruokite RSS srautą!

  Mano Žemė, mano vanduo… Ar žinai, kad ji Tavo?

  2011 05 24

  Kūrybinės raiškos centras kviečiai unikaliai patirčiai – tarptautiniams jaunimo mainams po vandeniu! Manai juokaujam? Versk puslapį!

  Kūrybinės raiškos centras kartu su asociacija Nardymo akademija 2011 metų liepos 29d. – rugpjūčio 7d. kviečia dalyvauti tarptautiniuose jaunimo mainuose „My Earth, My Water“. 5 šalys – Lietuva, Latvija, Vokietija, Vengrija ir Lenkija. 25 dalyviai, kurie dalinsis savo mintimis ir patirtimis ekologijos tema… po vandeniu!

  Jaunimo mainai vyks Žemaitijos nacionaliniame parke, prie Platelių ežero. Jų metu, dalyviai diskutuos ekologijos temomis ir gvildens gamtos problemas ant žemės ir po vandeniu. Dalyviai išmoks fotografuoti, o savo supratimus apie aplinką įamžins nuotraukose – vienose gamtos grožis ant žemės, kitose – povandeninė fauna ir flora. Garantuojame, kad tai bus šlapiausi atsiminimai – dalyviai išbandys pažintinį nėrimą su instruktoriaus pagalbą bei išmoks vamzdeliauti (angl. – snorkelling), naudojant kaukę, vamdelį ir ląstus, o fotografuos specialia povandenine kamera.

  Nuotraukos fotografuotos ant žemės atsidurs povandeninėje meno galerijoje Aqualangas (www.aqualangas.lt), jas atidarymo metu lankys narai iš visos Lietuvos. Nuotraukos fotografuotos po vandeniu bus eksponuojamos Žemaitijos nacionalinio parko informacijos centre  ir jas galės aplankyti kiekvienas. Taip simboliškai įvyks mainai tarp žemės ir vandens – kaip gi visdėlto gyvena šie du pasauliai? Kokią įtaką jiems darome mes?

  O kur dar nauji draugai iš kitų šalių, neįkainojami potyriai ir per kraštus trykštančios ekologinės idėjos? Mainų metu dalyviai išmoks, kaip savo gyvenime kūrybiškai pažvelgti į ekologiją ir praktiškai pasidaryti sau įdomių dalykėlių.

  Turbūt jau užteks aušinti burną… Neriam?!?!

  Reikalavimai dalyviams:

  Amžius: 18-23 metai (galimos išimtys)
  Gebėjimas bendrauti anglų kalba
  Noras pasidalinti ir sužinoti apie ekologiškumą

  Prioritetas teikiamas:

  Dalyviams, neturintiems dalyvavimo panašioje veikloje patirties
  Dalyviams iš Kuršėnų arba kito mažo miestelio ar kaimo.

  Dalyvių apgyvendinimą ir maitinimą bei 70% kelionės išlaidų iki vietos apmoka organizatoriai.

  Dalyvio indėlis:

  50lt dalyvio mokestis
  30% kelionės išlaidų

  Registracija vyksta iki Liepos 1d. siunčiant dalyvio anketą adresu agne.r@krc.lt

  Anketą rasite ČIA.

  Projektą „My Earth My Water“ remia ES programa Veiklus jaunimas. Daugiau apie programą www.jtba.lt

  Kūrybinės raiškos centras yra nevyriausybinė jaunimo organizacija, kuri susikūrė 1999 m. Kuršėnuose. Asociacija vienija aktyvius jaunus žmones ir su jaunimu dirbančius žmones, kurie ugdo tolerantiškus, besimokančius ir kritiškai mąstančius piliečius. Organizacija siekia sukurti erdvę žmonių saviraiškai, iniciatyvai ir ugdymuisi, atsižvelgiant į jų poreikius. Kūrybinės raiškos centras kuria ir vykdo vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų neformaliojo ugdymo ir mokymų programas, siekia prisidėti prie jaunimo veiklos kokybės gerinimo, nevyriausybinių organizacijų plėtros bei kuria sąlygas mažiau galimybių turintiems žmonėms aktyviai dalyvauti visuomenėje.

  Žymos: , , , , ,

  • Projektai

   Kuršėnų jaunimo apdovanojimai Misija: Jaunimo politikos kokybė www.kursenai.lt Krepšinio komanda „Kuršėnai“
  • Reklama