prenumeruok naujienas!


 •  

 • atrask mus!

  Prisijunkite prie mūsų Facebook'e! Aplankykite mūsų Youtube video kanalą! Sekite trumpąsias naujienas Twitter svetainėje! Prenumeruokite RSS srautą!

  Kvietimas dalyvauti jaunimo mainuose „Our time!“ Lisabonoje

  2013 05 06

  Ar manai, kad šiandien tarp jaunimo ir vyresnių žmonių yra atskirtis? Ar norėtum užmegzti dialogą su vyresniąja karta ir geriau ją suprasti? Jei taip, Kūrybinės raiškos centras kviečia tave dalyvauti tarptautiniuose jaunimo mainuose „Our time!“ Lisabonoje (Portugalijoje), kurių pagrindinė tema – kartų bendradarbiavimas.

  Projekto aprašymas anglų kalba:

  It seems that then different generations meet they often appear to (artificialy and arbitrarily) divide time into „our time“ and „your/their time“. The main objective of this Youth Exchange is to bring two generations (youth and seniors) together and show that there is only one time – Our time! – and that all the generations make a valuable part of the present.

  Kada?

  2013 metų birželio 22-29 d.

  Kur?

  Portugalijoje, Lisabonos mieste

  Reikalavimai dalyviams:

  • 17-25 metų amžiaus
  • Galintys sumokėti 30proc. kelionės išlaidų bei 50lt dalyvio mokestį.
  • Turintys anglų kalbos pradmenis

  Finansinės sąlygos:

  • Jaunimo mainų organizatoriai apmoka visas su projektu susijusias išlaidas (apgyvendinimas,  maitinimas, priemonės) ir 70 proc. kelionės išlaidų.
  • Dalyvio indėlis yra 30 proc. kelionės išlaidų bei 50 lt dalyvio mokestis

  Tarptautiniai jaunimo mainai – tai jaunų žmonių grupių iš skirtingų šalių susitikimai bendrai veiklai. Bendra veikla vykdoma analizuojant įvairias jaunimui įdomias ir aktualias temas. Jaunimo mainų metu jauni žmonės, tiesiogiai susidūrę su kitų kultūrų atstovais ir kasdien bendraudami tarpusavyje, gali daug išmokti vieni iš kitų, o drauge nagrinėdami pasirinktą temą – aptarti savo kultūrų panašumus bei skirtumus.

  Susidomėjai? Siųsk užpildytą anketą (atsisiųsti) adresu montrimaite.ieva@gmail.com iki gegužės 17 d.

  Tarptautinius jaunimo mainus remia ES programa „Veiklus jaunimas“, www.jtba.lt.

  Žymos:

  • Projektai

   Kuršėnų jaunimo apdovanojimai Misija: Jaunimo politikos kokybė www.kursenai.lt Krepšinio komanda „Kuršėnai“
  • Reklama