Kviečiame praleisti savaitę Suomijoje – jaunimo mainų projekte apie gamtos išsaugojimą!

Kūrybinės raiškos centras kviečia 13-17 metų jaunus žmones iš Lietuvos dalyvauti tarptautiniame jaunimo mainų projekte Suomijoje „Mano pasirinkimas – Mūsų pasaulis”. Jaunimo mainuose, kurie vyks liepos 19-26 dienomis, dalyvaus 48 dalyviai iš Lietuvos, Danijos, Suomijos, Estijos, Rusijos ir Armėnijos. Grupę iš Lietuvos sudarys 6 dalyviai ir 2 grupės vadovai.

Projekto tema yra susijusi su gamta, jos išsaugojimu. Projekto metu bus diskutuojama kaip jauni žmonės gali prisidėti prie gamtos išsaugojimo, vyks įvairiausios veiklos, meniniai užsiėmimai. Pagrindinė projekto užduotis yra išmokti kaip mūsų kasdieniai pasirinkimai daro įtaką aplinkai. Be to dalyviai turės galimybę grožėtis vasariška Suomijos gamta bei miestais.

Kviečiame dalyvauti jaunimo mainuose tuos 13-17 metų amžiaus jaunus žmones, kurie:

  • domisi projekto tema ir nori į ją gilintis;
  • geba bendrauti angliškai;
  • turi galiojantį LR pasą arba asmens tapatybės kortelę.

Atrinkdami dalyvius prioritetus skirsime motyvuotiems dalyviams, taip pat jauniems žmonėms turintiems mažiau galimybių ar jaunimui iš Kuršėnų miesto. Projektą iš dalies finansuoja Europos Sąjungos programa Erasmus+. Jaunimo mainų organizatoriai padengs visas su dalyvavimu jaunimo mainuose susijusias išlaidas – apgyvendinimo, maitinimo ir programos. Kelionės iš Lietuvos į Suomiją bilietų išlaidomis visų pirma turės pasirūpinti atrinkti dalyviai. Jaunimo mainams pasibaigus, planuojama iki 2016 m. spalio 1 d., dalyviams bus kompensuojama 170 EUR suma dalinėms kelionės išlaidoms padengti.

Dalyvio mokestis: 30 EUR. Jei neturite galimybės susimokėti dalyvio mokesčio, galite kreiptis į projekto organizatorius dėl jo sumažinimo.

Pildykite anketą iki birželio 24 dienos, ją galite rasti – http://goo.gl/forms/xWjxhTblXQmDaWHa2.

Dėl platesnės informacijos galite kreiptis el. paštais ausrine.dirzinskaite@gmail.com arba benediktas@krc.lt

Į viršų