prenumeruok naujienas!


 •  

 • atrask mus!

  Prisijunkite prie mūsų Facebook'e! Aplankykite mūsų Youtube video kanalą! Sekite trumpąsias naujienas Twitter svetainėje! Prenumeruokite RSS srautą!

  Kviečiame į žygį „100 istorijos pėdų“

  2018 07 31

  Mylite gamtą, jaukius pasivaikščiojimus, o gal smagius vakarus su bendraminčiais? Taip? O gal ieškote atokvėpio? Lietuvos šimtmečiui minint Kūrybinės raiškos centras organizuoja rugpjūčio 9 – 11 dienomis žygį „100 ISTORIJOS PĖDŲ“.

  Puiki proga atsikvėpti ir pasigrožėti nuostabiomis apylinkėmis. Be abėjo ir Kuršėnų miestas pilnas įvairiausių paminklų, kapinaičių ir kitų įdomių objektų, kurių dažnas kuršėnietis nežino ir nepažįsta. Taigi, kviečiame ne tik pabūti gamtoje, bet ir labiau pažinti savo miestą, jo istoriją. Žygis skirtas visiems: skirtingi atstumai- skirtingų galimybių žmonėms ir būtent todėl jūsų laukia net 3 maršrutai – 10km (prasidės ir baigsis 9 dieną) , 20km (prasidės ir baigsis 10 d.) ir 40km (10d žygio tęsinys , kurį eisime išsimiegoję nakvynės vietoje). Taip pat visų kelionių metu galėsite vykdyti užduotis, o daugiausiai taškų surinkę bus apdovanoti šauniais prizais! Tad ne tik praleisite smagiai ir naudingai laiką, bet galbūt net pasilepinsite prizais, susijusiais su šimtmečiu. Prizai, 3 smagiai praleistos dienos, nemokamas maitinimas, bendraminčiai – kas galėtų būti geriau? Kviečiame registruotis ir dalyvauti !

  Registracija:
  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd9dK_4MMzZzmLOPhPmnFrHWNSCZ0ihMsg9q0sHi_85WK6-pg/viewform

  Daugiau informacijos:
  https://www.facebook.com/events/278314886251588/

  Žymos:

  • Projektai

   Kuršėnų jaunimo apdovanojimai Misija: Jaunimo politikos kokybė www.kursenai.lt Krepšinio komanda „Kuršėnai“
  • Reklama