Kviečiame į mokymus „Misija: kokybė“!

ALIO ALIO… KRC kviečia Šiaulių rajoną… Šiauliai atsiliepkit! Kaip gyvuoja Radviliškis? Telšiai? O kiti Šiaulių regiono miestai ir rajonai? Turime Jums paruošę svarbią misiją!

Kūrybinės raiškos centras kviečia jaunimo darbuotojus, jaunimo nevyriausybinių organizacijų atstovus, vietinių ir tarptautinių jaunimo veiklų koordinatorius į tarptautinių mokymų „Quality in Action“ rezultatų pasidalijimo mokymus „Misija: kokybė“ Šiaulių regione.

Mokymai „Quality in Action“ atlieka „Misiją: kokybė“

Tarptautiniai mokymai „Quality in Action“ vyko 2010m. rugsėjo 5-12d. Lietuvoje. Kūrybinės raiškos centras sukvietė 20 jaunimo darbuotojų ir organizacijos atstovų iš 7 ES šalių – Lenkijos, Vokietijos, Rumunijos, Vengrijos, Latvijos, Italijos ir Lietuvos. Mokymų metu dalyviai analizavo asmenines gerąsias patirtis ES programos „Veiklus jaunimas“ rėmuose, įgyvendinant Veiksmas 1 programas – tarptautinius jaunimo mainus, jaunimo iniciatyvas ir jaunimo demokratiškumo projektus. Didžiausias dėmesys buvo skiriamas veiklų kokybės kriterijams bei jų užtikrinimui, įgyvendinant kokybiškas jaunimo veiklas.

  • Kas padarė įtaką projekto sėkmei?
  • Kaip konkrečių kokybės kriterijų įgyvendinimas užtikrino projekto pasisekimą?
  • Kaip gerąsias patirtis galiu pritaikyti savo organizacijoje?
  • Ką galiu rekomenduoti kitiems?

Į šiuos klausimus atsakymus bandė atrasti mokymų dalyviai. Visi atradimai ir supratimai „sudėti“ į edukacinį ir interaktyvų įrankį pristatantį kokybės kriterijus ir jų sampratą, apimantys video filmus, diskusijas, užduotis, klausimus, nuotraukas ir kt.

Kodėl „Misija: kokybė“?

Kūrybinės raiškos centras jau daugiau nei 10 metų organizuoja vietinius ir tarptautinius jaunimo veiklos projektus. Organizacija gali pasigirti sukaupta ilgamete patirtimi. Tačiau kyla klausimas, kodėl dažnai patirtis pasilieka organizacijų viduje? Kodėl gerosiomis patirtimis nepasidalijama su kitais? Siekiant įtraukti ir skatinti veiklų kokybės užtikrinimą savo regiono ir visos šalies  jaunimo organizacijose, Kūrybinės raiškos centras kviečia į mokymus Šiaulių regiono organizacijoms „Misija: kokybė“.

Kas vyks „Misijoje: kokybė“?

Kyla klausimai, kas per „keiksmažodis“ ta Europinė dimensija? Ar kaip ten „tas“ JNU gali atsispindėti jūsų veikloje? Šių mokymu metu, „Quality in Action“ mokymų vadovai interaktyviai pristatys mokymų metu įgytas patirtis bei kokybiškų tarptautinių jaunimo mainų, jaunimo iniciatyvų ir jaunimo demokratiškumo projektų įgyvendinimo esminius aspektus. Jie pasidalins supratimais ir rekomendacijomis, atrastomis mokymų metu bei padės atsakyti į kylančius klausimus.

Mokymai kelia tris pagrindinius mokymosi tikslus:

  1. Pristatyti ES programos „Veiklus jaunimas“ galimybes – tarptautiniai jaunimo mainai, jaunimo iniciatyvos ir jaunimo demokratiškumo projektai.
  2. Interaktyviais metodais suprasti kokybės kriterijus, kurie garantuoja kokybiško projekto įgyvendinimą.
  3. Padėti dalyviams išgeneruoti naujų tarptautinių veiklų idėjas ir paskatinti juos rengti tarptautinių jaunimo mainų, jaunimo iniciatyvų ir jaunimo demokratiškumo projektus.

Kas gali dalyvauti „Misijoje: kokybė“?

Į mokymus kviečiami: jaunimo darbuotojai, jaunimo organizacijų atstovai, projektų koordinatoriai ir įgyvendintojai. Po 2 atstovus iš kiekvienos organizacijos (bent vienas iš dalyvių – jaunas žmogus, 14-30 metų). Patirtis įgyvendinant tarptautines veiklas NĖRA BŪTINA! Dalyviai įsipareigoja dalyvauti visoje mokymų programoje (nuo penktadienio iki sekmadienio).

Daugiau apie ES programą „Veiklus jaunimas“ rasite www.jtba.lt.

Kada ir kur „Misija: kokybė“?

Renginys vyks 2011 metų balandžio 8-10d. (pradžia penktadienį nuo 14val.)  Micaičiuose, Šiaulių rajone. Registracija į mokymus vyksta iki kovo 27d. siunčiant dalyvio anketą (atsisiųsti) el. paštu info@krc.lt. Daugiau informacijos el. paštu arba tel. 864128345.

Kiek man ši misija kainuos?

Visas renginio organizavimo išlaidas (mokymo priemones, apgyvendinimą ir maitinimą) padengia Kūrybinės raiškos centras. Atvykimas į mokymų vietą ir iš jos – dalyvių indėlis.

Mokymus įgyvendina jaunimo nevyriausybinė organizacija Kūrybinės raiškos centras. Projektą „Quality in Action“ finansuoja ES programa „Veiklus jaunimas“.

Scroll to top