fbpx

Kviečiame dalyvauti tarptautiniame forume „Europe! Support the youth! Forum of young Europe”!

„Europe! Support the Youth! Forum of Young Europe” yra tarptautinis jaunimo iš Čekijos Respublikos, Lietuvos, Moldovos, Lenkijos, Slovakijos ir Ukrainos susitikimas-forumas, kuris vyks gruodžio 11-15 dienomis, Varšuvoje/Tornow, Lenkijoje. Projekto metu bus diskutuojama Europos jaunimui svarbiomis temomis bei bus siekiama suformuluoti pasiūlymus ir rekomendacijas sprendimų priėmėjams. Dalyviai turės galimybę dalyvauti 5 dienų trukmės renginyje, kurio metu vyks diskusijos, debatai, paskaitos ir kūrybinės dirbtuvės šiomis temomis:

  1. Socio-politika
  2. Ekonomika
  3. Tarptautinis jaunimo bendarbiavimas

Bus išryškinami ES tarptautinės politikos ir saugumo problemos ir iššūkiai Europos Sąjungos Rytų partnerystės kontekste. Taip pat bus diskutuojama apie ES jaunimo politiką, dalyvaujančių šalių narių švietimo sistemą, darbo rinką, verslumą, tarptautinį jaunimo bendradarbiavimą ir tarpkultūrinį mokymą. Su dalyviais diskutuos svečiai – politikai, diplomatai ir ekspertai.

Reikalavimai dalyviams:

  • 18 – 30 metų amžiaus;
  • Buti NVO / jaunimo tarybos / studentų atstovybių / kitų neformalios veiklos grupių nariu;
  • Turėti bent 2 metų socialinės veiklos patirtį;
  • Turėti stiprią motyvaciją dalyvauti renginyje.

Projekto online paraiškos formą galima rasti adresu : www.youth.projekttarnow.org. Registracija vyksta iki spalio 31 dienos. Projekto koordinatorius – Daniel Wielgus (dwielgus@post.diplomats.pl). Daugiau informacijos informaciniame pakete (atsisiųsti).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Scroll to top