Kviečiame dalyvauti projekte „Ateities lyderių akademija“ Kuršėnuose

Vilioja įdomi ir kūrybiška veikla? Turi laiko, energijos ir noro? Nori tobulinti žinias ir įgūdžius idėjų generavimo ir projektų valdymo srityje? Nori būti vienas iš lyderių? Tuomet „Ateities lyderių akademija“ gali būti tas pasirinkimas, kuris tai Tau galės suteikti.

Kūrybinės raiškos centro įgyvendinamas projektas „Ateities lyderių akademija“ yra trijų dienų mokymai Kuršėnų miesto 9-12 klasių moksleiviams, 2014m. lapkričio 21-23 dienomis TopNet viloje Micaičiuose.

Pagrindinis projekto tikslas yra dalyviams suteikti reikiamų žinių ir įgūdžių projektų vadybos ir valdymo srityje. Mokymų metu dalyviai per įvairias praktines užduotis tobulins ir ugdys savo gebėjimus projektų valdymo, idėjų generavimo, darbo komandoje, pristatymų, viešo kalbėjimo, laiko planavimo, informacijos platinimo, renginių organizavimo, (savi-)įvertinimo srityse. Planuojama, kad po mokymų bus sudarytas dalyvių idėjų įgyvendinimo planas. Taip pat dalyviai turės galimybę susipažinti ir kartu dirbti su Kūrybinės raiškos centro nariais, kurie po mokymų prisiims mentorių vaidmenį ir konsultuos projekto dalyvius jų idėjų įgyvendinimo klausimais.

Susidomėjai? Siųsk dalyvio anketą iki lapkričio 9 d. el. paštu info@krc.lt ir būk ateities lyderis!

Projektą finansuoja Šiaulių rajono jaunimo reikalų taryba.

Scroll to top