Kūrybinės raiškos centro vadovė Agnė Kviklienė dalyvavo susitikime su LR Prezidente Dalia Grybauskaite

Kūrybinės raiškos centro vadovė Agnė Kviklienė rugpjūčio 12 dieną dalyvavo jaunimo organizacijų atstovų susitikime su LR Prezidente Dalia Grybauskaite.

Pirmasis prezidentės susitikimas su beveik 30 jaunimo organizacijų atstovų iš visos Lietuvos buvo organizuojamas minint tarptautinę jaunimo dieną. Susitikimu buvo siekta aptarti aktualiausius jaunimui klausimus, apžvelgti jaunimo politiką ir kylančius iššūkius.

„Susitikimo metu buvo aptarinėjami savanoriško darbo pripažinimo ir jo struktūros sukūrimo Lietuvoje, jaunimo darbuotojų, kaip profesijos, pripažinimo klausimai. Jaunimo organizacijų atstovai pasakojo apie jaunų žmonių padėtį regionuose. Nebuvo išvengta ir jaunimo nevyriausybinių organizacijų finansavimo problemos.“ – teigė Kūrybinės raiškos centro vadovė.

Pasak A. Kviklienės susitikimas buvo įdomus ir naudingas. „Tikiuosi, jog šis susitikimas buvo tik puiki bendradarbiavimo pradžia, o vėliau vyks struktūruoti susitikimai skirti vienai problemai spręsti ar klausimui aptarti. Manau, prezidentės palaikymas yra svarbus, tačiau dar svarbesnis yra jaunimo organizacijų tarpusavio bei ministerijų, savivaldybių dialogas ir bendradarbiavimas, sprendžiant minėtus jaunimo organizacijų iššūkius“ – dalinosi susitikimo įspūdžiais Agnė Kviklienė.

Kūrybinės raiškos centras yra jaunimo organizacija, jau 10 metų veikianti Kuršėnuose, tačiau gerai žinoma ne tik Šiaulių regione, bet ir Lietuvoje. Jaunimo organizacijos pagrindiniai tikslai – ugdyti aktyvius, tolerantiškus ir kritiškai mąstančius piliečius bei prisidėti prie vietos bendruomenės plėtros.

Kūrybinės raiškos centro informacija
www.krc.lt
www.youtube.com/krclt

Scroll to top