Kūrybinės raiškos centro nariai sukvietė visus į Kalėdinį susitikimą

Susitikimas žadėjo daug staigmenų, jau pradžioje kiekvienas atvykęs buvo pasitiktas kursenai.lt žurnalistų-nykštukų, kurie bandė išsiaiškinti, kaip nusiteikę svečiai bei patikrinti, ar jie žino, kas čia vyks. Nors ne visi į šiuos klausimus atsakė vienodai, tačiau dauguma buvo gerai ir linksmai nusiteikę, džiaugėsi Kalėdų šventėmis bei laukė susitikimo pradžios.

Kiekvienas susitikimo dalyvis turėjo galimybę dalyvauti konkurse, užpildęs dalyvio anketą bei teisingai atsakęs į klausimą, kaip rasti Kuršėnus internete, laimėti prizą.

Pristatytos organizacijos veiklos

Šio susitikimo metu jaunimo organizacija Kūrybinės raiškos centras susirinkusiems pristatė savo veiklas bei įsimintiniausius 2008 metų įvykius. Organizacija kuruoja bendruomenės tinklalapį www.kursenai.lt, organizuoja ir vykdo tarptautinius jaunimo mainus, skatina savanorystės idėjas (savanorystė, psichologinė pagalba internetu „Klausučiai“, Europos savanorių tarnyba), skatina ir palaiko jaunimo pilietines iniciatyvas, veikia mokymų komanda. Daugiau informacijos apie visas veiklas rasite adresu www.krc.lt

Įsimintiniausi 2008 metų KRC įvykiai yra šie: pirmasis kuršėniškių susitikimas Londone, jaunimo demokratiškumo projektas „Vitaminai“, nauja KRC valdyba bei vadovė Agnė Navickaitė, bei filmų savaitgalis Ignalinoje (www.youtube.com/krclt).

Pertraukėlių metu susirinkusieji galėjo vaišintis arbata, susmuštiniais, bei skanauti mandarinus. Vakaro vinis – Kalėdinis sveikinimo video klipas, sukėlęs dalyviams puikių emocijų.

Kūrybinės raiškos centras – nevyriausybinė jaunimo organizacija, vienijanti aktyvius jaunus žmones ir su jaunimu dirbančius žmones, kurie ugdo aktyvius, tolerantiškus, besimokančius ir kritiškai mąstančius piliečius. Daugiau informacijos apie mokymų galimybes ir kitus jaunimo veiklos projektus galite rasti apsilankę internetinėje svetainėje www.krc.ltwww.youtube.com/krclt

Agnė Rapalaitė

Akimirkos:

Scroll to top