Kūrybinės raiškos centro nariai – dešimtmečio susitikime

Vasario 6-8 dienomis susitikime dalyvavo Kūrybinės raiškos centro nariai, sugūžėję į Labanoro girią iš skirtingų Lietuvos miestų: Kuršėnų, Vilniaus, Klaipėdos, Kauno. Susitikimo metu susirinkusieji bandė atrasti ir suprasti ryšį tarp savęs ir organizacijos, pasidalijo asmeniniais ateities planais, įvardijo esmines problemas, su kuriomis susiduria organizacija bei bandė atrasti jų sprendimo būdus, išsiskirti rekomendacijas. Paskutiniąją dieną jie atvėrė atvirą erdvę narių iniciatyvoms bei planavo artimiausias veiklas.

Šis susitikimas nebuvo paprastas ir eilinis. Vasario 8 dieną, pusvalandis po vidurnakčio, likus vienai parai iki tikrosios datos, visi susirinko paminėti KRC dešimties metų gimtadienio. Skambant gitarai, nariai linkėjo organizacijai ilgiausių metų, dainavo dainas.

1999 metų vasario 9 dieną oficialiai buvo įregistruota organizacija Šiaulių rajono kūrybinės raiškos centras. Per dešimt metų organizacija kito, žmonės atėjo ir išėjo. Keitėsi veiklos, jų kokybė ir kiekybė. Organizacija kasmet tapdavo inovatoriškesnė, stengėsi atitikti jaunų žmonių poreikius. Dabar organizacija turi dešimtis partnerių užsienyje, įgyvendina vietinius ir tarptautinius projektus, yra žinoma ne tik Kuršėnuose, bet ir visame pasaulyje.

2009-ieji – ne tik Lietuvos tūkstantmečio metai, bet ir Kūrybinės raiškos centro dešimtmečio metai. Centro nariai jau planuoja daugybę įvairių šventinių paminėjimų, renginių ir veiklų, gimtadienio proga. Daugiau informacijos apie juos rasite www.kursenai.lt ir www.krc.lt.

Agnė Rapalaitė
Sandra Navickaitė

Akimirkos:

Į viršų