Kūrybinės raiškos centro narė Karolina sėmėsi patirties Prancūzijoje

Tarptautiniai mokymai „ATOQ (Advanced Training On Quality) for Youth Exchanges“ – mokymų kursai jaunimo darbuotojams, vadovams, organizacijų atstovams dalyvaujantiems ar norintiems pradėti dalyvauti programoje Erasmus+ bei siekiantiems kokybės užtikrinimo savo darbe, vyko birželio 19-24 dienomis Paryžiuje, Prancūzijoje.

26 dalyviai ir 5 instruktoriai atvyko iš Slovakijos, Lenkijos, Prancūzijos, Italijos, Didžiosios Britanijos, Portugalijos, Turkijos, Kipro, Rumunijos, Škotijos, Islandijos, Gruzijos, Armenijos, Vokietijos, Belgijos, Norvegijos, Estijos ir Lietuvos.

Mokymų metu dalyviai analizavo asmenines gerąsias ir blogąsias patirtis ES programos „Erasmus+“ rėmuose, vykdant tarptautinius jaunimo mainus. Didžiausias dėmesys buvo skiriamas kokybės kriterijams bei jų užtikrinimui, įgyvendinant kokybiškas jaunimo veiklas. Dalyviai kritiškai apmąstė savo ankstesnius tarptautinius jaunimo mainus, dalijosi patirtimi su kitais ir svarstė kokią įtaką tai daro jaunimui.

Taip pat mokymų metu visi sužinojo, kaip įtraukti jaunimą aktyviai dalyvauti įvairiuose veiklose, kokie ryšiai siejasi su projektų remėjais ir tarpininkais, naudodamiesi neformalaus mokymo metodais, suprato pastarųjų svarbumą tarptautniuose jaunimo mainuose, pagerino savo projektų valdymo kompetencijas (žinios, požiūris, įgūdžiai) tam, kad ateityje geriau suorganizuotų atskirus tarptautinių jaunimo mainų tarpsnius, aspektus. Lietuvai atstovavo Kūrybinės Raiškos Centro narė Karolina Povilaitytė.

Į viršų