Kūrybinės raiškos centras Litexpo parodų rūmuose

Vasario 2-4 dienomis Vilniuje, Litexpo parodų rūmuose, vyko kasmetinė studijų mugė, kurioje dalyvavo ir Kūrybinės raiškos centras.

Kūrybinės raškos centro nariai Neringa Riškutė, Eglė Urbelytė, Benas Garbinčius, organizacijos vadovas Kasparas Laureckis bei partneris iš Lentvario renesanso parko renginio „Mokymasis. Studijos. Karjera“ metu pristatė dvi „ES mokymosi visą gyvenimą“ kompetencijas. Pristatymai  vyko remiantis KRC įgyvendintų tarptautinių jaunimo mainų Eurobasket of Cultures 2011 ir tarptautinių mokymo kursų „Catching by Geocaching“ patirtimi. Jauni žmonės turėjo galimybę patobulinti savo žinias apie skirtingas Europos šalis bei Europos krepšinį dalyvaujant krepšinio viktorinoje. Taip pat, parodos dalyviai buvo kviečiami išbandyti GPS technologiją ir kaip ji gali padėti mokytis pagrindinių gebėjimų mokslo ir technologijų srityse.

Garsiausi Lietuvos ir užsienio universitetai pristatinėjo siūlomas studijas, pasakojo apie jų kokybę, atsakinėjo į lankytojų pateiktus klausimus.

Kūrybinės raiškos centras – nėra universitetas ar mokykla, tačiau jis gali būti labai naudingas kiekvienam jaunam žmogui, kuris dar nėra apsisprendęs, kokią studijų kryptį pasirinkti arba tiesiog nori sukaupti daugiau gyvenimiškos patirties prieš pradedant studijas ar žengiant į kitą gyvenimo etapą.

KRC siūloma veikla yra labai įvairi: KRC siunčia bei priima Europos savanorių tarnybos (daugiau informacijos www.krc.lt ir www.jtba.lt) savanorius. Jauni žmonės nuo turi galimybę išvykti į kitą šalį ir prisidėti prie joje  veikiančios organizacijos veiklos. Susidomėję šia galimybe turėtų kreiptis į mūsų EST savanorių koordinatorę Sandrą Navickaitę el. paštu sandra@krc.lt arba parašyti į info@krc.lt.  Be to, KRC organizuoja ir tarptautinius jaunimo mainus, mokymo kursus bei kitokius vietinius projektus.  Veiklų dalyviai teigia, kad sudalyvavę KRC projektuose patobulino savo bendravimo, bendradarbiavimo, darbo komandoje, anglų ir kitų kalbų įgūdžius. Be to, tapo labiau savimi pasitikintys, geriau žino, ko nori gyvenime.

Organizacijos vadovas teigia, jog šie išmokimai nekonkuruoja su mokykloje gautomis žiniomis, o atvirkščiai – papildo. Jauni žmonės, atradę kitokius mokymosi būdus,  nei vien knygų skaitymą ir darymą tai ką liepė mokytoja, labai dažnai sulaukia pasisekimo gyvenime, lengviau susiranda darbą, o svarbiausia turi kompleksišką pasaulio suvokimą, yra tolerantiškesni ir įdomesni žmonės. O šiais laikais būti įdomiu žmogumi verta.

Taigi, kiekvienas jaunuolis, nežinantis kokią studijų kryptį rinktis arba tiesiog norintis iš gyvenimo gauti didesnės patirties, gali kreiptis į Kūrybinės raiškos centrą, kuris siūlo tarptautinius jaunimo mainus, savanorystę užsienyje ir Lietuvoje, mokymo kursus bei kitokius vietinius projektus.

Scroll to top