Kūrybinės raiškos centras kviečia suaugusius atrasti save ir pažinti Europą!

Norint suprasti gamtą, reikia ją pažinti. Aukštų virvių technologijos Jus pakels į medžių viršūnes, žygis išves į miško glūdumas, nardymas leis pažinti povandeninį pasaulį, o fotografija padės atrasti savo kūrybiškumą. Ar sutinkate kartu su 16 užsienio dalyvių „panerti“ į save ir pažinti Europą? O dabar viską sujunkime ir atidarykime povandeninę fotografijos parodą. Liepos 14-22d. Daugirdiškėse organizuojamas suaugusiųjų seminaras „Discover Yourself, Discover Europe“, vyresni nei 18 metų besimokantieji kviečiami dalyvauti atrankoje iki balandžio 1d.

Kūrybinės raiškos centras kartu su Nardymo akademija įgyvendina ES Mokymosi visą gyvenimą Grundtvig programos seminarą „Discover Yourself, Discover Europe“. Seminaro metu, 20 suaugusiųjų iš Europos ir Lietuvos gyvens gamtos apsuptyje bei įvairių lauko veiklų metu bandys geriau pažinti supančią aplinką, save ir Europą. Seminaro metu suaugę besimokantieji išbandys aukštų virvių technologijas, žygių metu pažins aplinką, diskutuos apie ekologines problemas skirtingose šalyse. Išmokę fotografuoti, savo supratimus ir atradimus įamžins fotografijose. Pažinti žemės nepakanka – tad paviršinio ir giluminio nardymo metu, dalyviai bandys atrasti povandeninio pasaulio grožį ir jį įamžinti povandeninėmis kameromis. Ant žemės fotografuotos nuotraukos bus panardintos į unikalią povandeninę meno galeriją, o nuotraukos iš po vandens – pristatytos galerijoje ant žemės. Seminaro metu įvyks simboliniai mainai tarp žemės ir vandens – ką mums šie du pasauliai gali pasakyti apie mus, gamtą ir net Europą?

Norintiems dalyvauti seminare nereikia mokėti nardyti ar fotografuoti – seminaro metu dalyviai susipažins su šiomis veiklomis ir turės galimybę jas išbandyti. Seminaras vyks anglų kalba.

Kviečiame susipažinti su detalesniu projekto aprašymu, seminaro programa ir dalyvavimo sąlygomis ČIA.

Kūrybinės raiškos centras ieško 4 dalyvių iš Lietuvos. Dalyviams iš Lietuvos galioja tokios dalyvavimo sąlygos:

  • Dalyvis turi būti ne jaunesnis nei 18 metų;
  • Dalyvis negali būti dalyvavęs Grundtvig seminare per pastaruosius 3 metus;
  • Gebantis komunikuoti anglų kalba;
  • Domėtis ekologinėmis problemomis bei mėgti lauko veiklas;
  • Domėtis projekto tema.
  • Susimokėti 300 Lt dalyvio mokestį.

Dalyvio paraiškos formą rasite paspaudę šią nuorodą. Įspėjame, kad paraiškos forma pildoma ir pateikiama vienu metu internete, todėl neįmanoma išsaugoti ir vėliau redaguoti informacijos. Rekomenduojame anketos klausimus pirma atsakyti naudojant kitą redagavimo programą, vėliau atsakymus nukopijuoti į anketą.

Paraiškų teikimo terminas – 2012m. balandžio 1d. Atrankos rezultatai paaiškės balandžio 15d.

Daugiau informacijos, atsakymai – workshop@krc.lt

Jei turite klausimų dėl programos – galite skambinti projekto koordinatoriams Laimonui Ragauskui +37065794041 arba Agnei Rapalaitei +37064128345.

Kūrybinės raiškos centras yra ne pelno siekianti nevyriausybinė jaunimo organizacija dirbanti su jaunais žmonėmis bei mokytojais, jaunimo darbuotojais, suaugusiais, vietos bendruomenėmis. Organizacijos veikla orientuota į įvairių asmeninių kompetencijų ugdymą ir Europinių temų pažinimą. Visos KRC veiklos paremtos neformalaus ugdymo principais. Organizacija gali pasidžiaugti daugiau nei 13 metų patirtimi rengiant ir įgyvendinant kokybiškas edukacines veiklas jauniems ir suaugusiems žmonėms bei turinti tarptautinių partnerių visame pasaulyje.

Į viršų