prenumeruok naujienas!


 •  

 • atrask mus!

  Prisijunkite prie mūsų Facebook'e! Aplankykite mūsų Youtube video kanalą! Sekite trumpąsias naujienas Twitter svetainėje! Prenumeruokite RSS srautą!

  Kuršėnuose vyks protų kovos apie Europą – „Europrotai“

  2012 03 08

  2012 m. kovo 14 dieną Kuršėnuose prasideda protų kovų turnyras „Europrotai“. Šis daugelyje pasaulio šalių populiarus žaidimas kviečia komandas varžytis savo žiniomis ir logika – atsakyti į įvairius klausimus ir taip rinkti taškus. „Europrotų“ turnyro pagrindinė tema bus Europa, tad komandos galės pasitikrinti savo žinias apie žemyno kultūrą, sportą, istoriją, geografiją, maistą ir kitas sritis. „Europrotai“ tuo pat metu vyks daugiau nei dvidešimtyje Lietuvos miestų ir miestelių.

  Išbandyti save „Europrotuose“ kviečiama plati auditorija

  Dalyviu gali tapti kiekvienas norintis asmuo, pakanka surinkti komandą, kurią sudarytų 4-6 nariai. Visoje Europoje pažymint vyresnių žmonių aktyvumo ir kartų solidarumo metus, papildomais taškais skatinsime tas komandas, kuriose bus įregistruotas bent vienas dalyvis iki 18 ar virš 50 metų amžiaus. Šiais žaidimais siekiame prisidėti prie aktyvesnio kartų bendravimo ir raginame jaunimą į žaidimus vestis tėvus, senelius ir atvirkščiai – senelių lauksime su anūkais“, – sako Kūrybinės raiškos centro narys Arvydas Raščikas.

  Turnyrai vyks jaukioje aplinkoje ir patogiu laiku

  „Europrotų“ turnyrai Kuršėnuose vyks Kovo 14, 21, 28, balandžio 11, 17 dienomis, (pradžia – 18 val.) picerijoje Taco Pica, juos ves ir komandas registruos A. Raščikas.

  Iššūkiai laukiantys Jūsų

  Kiekvienas iš penkių per turnyrą vykstančių klausimų turų bus skirtingas: pirmajame skambės bendrieji klausimai, antrasis ir trečiasis turai atspindės tam tikrą visus 10 klausimų vienijančią temą. Ketvirtasis turas bus vaizdinis – jo klausimų pagrindas bus nuotraukos, vėliavos, logotipai ir kita vaizdinė informacija. Galiausiai penktajame ture žaidėjai turės spręsti garsines mįsles – skambės muzikos kūriniai, dainos, kalbos ir pan.

  Atsakydamos į klausimus komandos galės naudotis savo žiniomis ir loginiu mąstymu. Bet kokios pagalbinės priemonės – elektroniniai įrenginiai, telefonai, kompiuteriai, knygos – žaidimo metu bus draudžiamos.

  Kodėl verta išbandyti savo jėgas?

  Žaidimą Kuršėnuose vykdanti organizacija Kūrybinės raiškos centras (www.krc.lt) skatina dalyvauti „Europrotų“ turnyre ir įrodyti, kad tavo žinios apie Europą ir europiečius yra puikios. O „Europroto“ titulo nusipelnę dalyviai bus apdovanojami prizais.

  Komandos registracija: http://bit.ly/yAhdSQ

  Daugiau informacijos:

  www.krc.lt/europrotai

  Taip pat galite kreiptis į „Europrotų“ organizatorių Kuršėnuose:

  Arvydas Raščikas
  Kūrybinės raiškos centras
  Tel: 8 608 20082
  El. Paštas: arvydas.rascikas@gmail.com

  Žymos: , ,

  • Projektai

   Kuršėnų jaunimo apdovanojimai Misija: Jaunimo politikos kokybė www.kursenai.lt Krepšinio komanda „Kuršėnai“
  • Reklama