prenumeruok naujienas!


 •  

 • atrask mus!

  Prisijunkite prie mūsų Facebook'e! Aplankykite mūsų Youtube video kanalą! Sekite trumpąsias naujienas Twitter svetainėje! Prenumeruokite RSS srautą!

  Kuršėnuose vyko seminaras „Savo pačios ritmu“

  2010 09 29

  Šį savaitgalį buvo įgyvendintas Kūrybinės Raiškos centro organizuotas seminaras „Savo pačios ritmu“, skirtas merginoms.

  Grupelė merginų iš Kuršėnų šio seminaro metu siekė rasti atsakymą į klausimą: ar tai kaip jautiesi, elgiesi, ir atrodai atspindi tave, ar tai ką tau primetė visuomenė?

  Tai padaryti joms padėjo psichologė, fitneso trenerė, neformalaus ugdymo darbuotojos. Paliestos visuomenėje nusistovėjusių stereotipų temos, pavyzdžiui, kad gražios merginos būtinai yra kvailos ir atvirkščiai, diskutuojama kodėl verta ar neverta sportuoti ir kaip sportas keičia savijautą, specialistė dalinosi žiniomis apie sveiką gyvenseną bei mitybą ir kokių problemų sukelia mitybos sutrikimai.

  Buvo nagrinėjamas žiniasklaidos poveikis jaunoms merginoms, jų mąstymui ir išvaizdai. Psichologė pasakojo apie šeimos santykius ir kaip jie įtakoja kiekvienos iš mūsų būdą ir charakterio savybes. Dalyvės turėjo galimybę pirmą kartą Kuršėnuose išbandyti šokių aerobikos rūšį – zumbą.

  Taip pat buvo nemažai kūrybinių užduočių. Dalyvės pasitelkusios įvairias priemones dekoravo savo dienoraščius, kūrė viršelio nuotrauką įsivaizduojamam žurnalui „Savo pačios ritmu“, popieriuje vaizdavo savo tikslus bei svajones.

  Dalyvės:

  Seminarą organizavo Kūrybinės Raiškos Centras. Rėmė fondas Children for a Better World e.V.

  Ernesta Ratkutė

  Žymos:

  • Projektai

   Kuršėnų jaunimo apdovanojimai Misija: Jaunimo politikos kokybė www.kursenai.lt Krepšinio komanda „Kuršėnai“
  • Reklama