Kuršėnų vardas skambės Europos Jaunimo Savaitės metu Briuselyje!

Kūrybinės raiškos centro įgyvendintas tarptautinės savanorystės projektas „Eurobasket of volunteers 2011“ buvo nominuotas tarp 36 kitų, aktyvų pilietiškumą skatinančių, Europos Sąjungos Programos „Veiklus Jaunimas“ projektų. Organizacijos atstovas bei vienas EST savanoris yra kviečiami pristatyti projekto gegužės 29 d. – birželio 1 d., vyksiančiuose Europos Jaunimo Savaitės renginiuose Briuselyje. Projektas buvo atsirinktas Europos Komisijos, Švietimo ir Kultūros direktorato, Jaunimo skyriaus atstovų. 

„Eurobasket of volunteers 2011“
Tai tarptautinis savanorystės projektas, subūręs 10 savanorius iš 5 šalių, kurios dalyvavo Europos krepšinio čempionate 2011 m. Lietuvoje: Latvija, Vokietija, Prancūzija, Italija ir Izraelis.

Projektas, kuris vyko per vieną didžiausių Europos sporto renginių, skatino tarpkultūrinį mokymąsi ir savanorystę Kuršėnų bendruomenėje. Prie tarptautinių savanorių komandos prie projekto įgyvendinimo prisidėjo apie 20 jaunų žmonių, kurie kartu su savanoriais organizavo Krepšinio sirgalių sporto ir kultūros festivalį (http://europeanbasketball2011.krc.lt/lt), sutvarkė tris krepšinio aikšteles Kuršėnų vietos bendruomenėje.

EST savanoriai organizavo savo krepšinio kultūrų ir tradicijų pristatymus, kūrybines dirbtuves ir sporto varžybas. Savanoriai savo veikla motyvavo jaunus žmones prisiimti atsakomybę už savo vietos aplinką ir skatino savanorystę tarp Kuršėnų gyventojų.

Šio projekto atsiradimą paskatino Kūrybinės raiškos centro siekis, kad Europos krepšinio čempionatas taptų ne tik sporto švente, bet ir suteiktų galimybę Kuršėnų gyventojams geriau pažinti kitas čempionate dalyvaujančias šalis, jų krepšinio istoriją, krepšinio kultūrą, jos žmones.

Džiaugiamės nominacija ir tikimės, kad ateityje Kuršėnuose vėl bus priimami tarptautiniai savanoriai!!!

Akimirkos iš savanorystės projekto Kuršėnuose:

Kūrybinės raiškos centro informacija

Į viršų