Kuršėniškius susipažinti kviečia jaunimas iš 6 Europos šalių

Rugpjūčio pradžioje Kuršėnų apylinkėse gerokai padaugės užsieniečių. Čia visą savaitę vyksKūrybinės raiškos centro organizuojamas tarptautinis jaunimo mainų projektas, kuriame dalyvaus 36 jauni žmonės iš Lietuvos, Lenkijos, Portugalijos, Prancūzijos, Rumunijos ir Vokietijos. Jaunimo mainų  dalyviai stebės visuomenės problemas, o vėliau kurs socialines reklamas, kurių pagrindinė mintis – „esu pilietiškas, kai pastebiu problemas ir siekiu jas išspręsti“.

Rugpjūčio 6 d., ketvirtadienį, 17 val. jaunimo mainų dalyviai kviečia kuršėniškius atvykti į Šiaulių rajono jaunimo centrą (Sodo g. 4) susipažinti ir įdomiai praleisti laiką. Susitikimo metu bus galima sužinoti daugiau apie tai, kas yra tarptautiniai jaunimo mainai, kaip jauni žmonės gali įsitraukti į tarptautines ir vietines veiklas. Projekto dalyviai pristatys savo sukurtas socialines reklamas. Kviesime pasivaišinti skirtingų šalių nacionaliniais valgiais, sužinoti daugiau apie dalyvaujančių šalių kultūras, tradicijas, ar tiesiog pabendrauti. Tai puiki proga kiekvienam kuršėniškiui ne tik išreikšti savo idėjas, bet ir pažinti požiūrių įvairovę, kitas kultūras bei suprasti pilietiškumo svarbą.

Tarptautinius jaunimo mainus „Atgal į ateitį: Europos pilietiškumas nuo seniausių laikų iki dabar“ iš dalies finansuoja Europos Sąjungos programa Erasmus+.

Į viršų