fbpx

Kuršėniškius ir jų draugus Vilniuje suburs vakarėlis „Kas į Kuršėnus nr. 2“

Vakarėlyje kviečiami dalyvauti Vilniuje besimokantys, dirbantys, gyvenantys kuršėniškiai ir jų draugai. Tai puiki galimybė susitikti su senais draugais, pažįstamais ar tiesiog matytais veidais iš Kuršėnų. Tai jau antrasis kuršėniškių Vilniuje vakarėlis „Kas į Kuršėnus nr.2“ po gerais atsiliepimais pagarsėjusio pirmojo vakarėlio.

Diena: Balandžio 18 d. (trečiadienis)
Laikas: nuo 19 val. iki ketvirtadienio paryčių
Vieta: klubas „Brodvėjus“ (Vokiečių g. 4 / Mėsinių g. 4)

Vakarėlio metu scenoje ir prie DJ pulto – tik kuršėniškiai ir jų draugai! Kuršėniškius vakarėlio metu muzikos garsais džiugins:

Gerai Gerai & Miss Sheep

Tai grupė Muzikos asociacijos metų apdovanojimuose 2011 (MAMA) laimėjusi Metų debiuto titulą. Daugiau apie juos galite rasti jų facebook‘ puslapyje ir YouTube kanale.

Prie pulto karaliaus ir neleis stovėti vietoje šie DJ:

  • DJ Weedska (Vytautas Verseckas) nuoroda – http://www.facebook.com/djweedska.
  • DJ Trilis (Nerijus Pašakinskas)
  • SAAT team (Saulius Kovėra)
  • DJ D. Džouns (POP STAR BAR)

Laukiame įvairių atlikėjų, norinčių prisijungti prie vakarėlio programos, rašykite el. paštu benediktas@krc.lt.

Preliminari programa:

„Kas į Kuršėnus nr. 2“ prasidės nuo protų kovų turnyro apie Kuršėnus. Visi norintys kviečiami burti 4-6 žmonių komandas iš savo draugų, buvusių klasiokų, kaimynų ar šiaip pažįstamų. Komandų skaičius ribotas, pirmenybė bus teikiama anksčiau adresu http://bit.ly/GCmbRi užsiregistravusioms komandos. Numatomas pagrindinis prizas – Kuršėnų vyniotinis. Protų kovų pradžia – 19.30 val. Svečių laukiame nuo 19 val.

Vakarėlio metu vyks ypatingoji Kuršėnų loterija, kuršėnietiškų relikvijų aukcionas, profesionalus foto kampelis, kuriame bus galima nusifotografuoti ne tik su draugais, bet ir su Kuršėnų krepšinio klubo Vilniuje apranga.

Vakarėlį organizuoja Kūrybinės raiškos centras. Įėjimas į renginį – bent 10 Lt. parama Kuršėnų jaunimo apdovanojimams, apie kuriuos daugiau info gali rasti: http://www.krc.lt/projektai/apdovanojimai/

Nuotraukas iš 2011 m. vykusio vakarėlio galima peržiūrėti čia: http://on.fb.me/GBauxa.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Scroll to top