Daugiau nei 130 Vilniuje gyvenančių kuršėniškių linksminosi vakarėlyje „Kas į Kuršėnus?!“

2010 m. rugsėjo 22 d. vakarą Tarantino klube rinkosi Vilniuje gyvenantys kuršėniškiai ir jiems prijaučiantieji. Susirinkusius linksmino iš Kuršėnų kilę muzikantai, DJ, buvo pristatyti originalūs kuršėniškių marškinėliai.

Jaunimo pamėgtame klube organizuotas vakarėlis „Kas į Kuršėnus?!“ – pirmasis toks susitikimas, kurio metu siekiama suburti Vilniuje besimokančius ar dirbančius kuršėniškius. Renginyje susirinko 130 žmonių, kurie turėjo galimybę bendrauti ir linksmintis klausydamiesi kuršėniškių muzikantų ar DJ. Vakarėlio dalyviams koncertavo Eglė Sirvydytė, Aušra Staponkutė ir Robertas Lavickas, trumpą pasirodymą atliko iliuzionistas Arvydas Stonys, savo parinkta muzika linksmino DJ Weedska, DJ Moveman aka DJ Baniux, DJ Trilis ir SAAT team.

Renginio metu buvo pristatyti stilingi, meilę Kuršėnams simbolizuojantys marškinėliai, kuriuos įsigyti pirmenybę turėjo vakarėlio dalyviai. Kiekvienas atėjęs turėjo galimybę įsiamžinti fotokampelyje su savo draugais ir dalyvauti loterijoje. Visos renginio metu surinktos lėšos bus skirtos Kuršėnų miesto bendruomenės internetinei svetainei www.kursenai.lt išlaikyti.

Vakarėlį inicijavo Kūrybinės raiškos centro (KRC) nariai, 2008 m. organizavę kuršėniškių susitikimą Londone.

Vakarėlis „Kas į Kuršėnus?!“ – ne vienintelė kuršėniškių iniciatyva Vilniuje. šiais metais buriama kuršėniškių krepšinio komanda „Kuršėnai“, kuri rungtyniaus Vilniaus miesto krepšinio sąjungos „C“ lygos varžybose. Be to, Vilniuje jau kelerius metus aktyviai veikia kuršėniškių klubas, kuriame renkasi kultūros, meno bei politikos atstovai.

Nuotraukas iš renginio galite peržiūrėti čia.

Į viršų