Kuršėnai vasarą neliūdi!

Jaunimo organizacija Kūrybinės raiškos centras Kuršėnuose vykdo tarptautinį savanorystės projektą „Eurobasket of volunteers 2011“.

„Eurobasket of volunteers 2011“ – tai tarptautinis savanorystės projektas, subūręs 9 savanorius iš 5 šalių, kurios dalyvaus Europos krepšinio čempionate 2011 m. Lietuvoje: Latvija, Vokietija, Prancūzija, Italija ir Izraelis.

Projektas, kuris vyksta per vieną didžiausių Europos sporto renginių, siekia skatinti tarpkultūrinį mokymąsi ir savanorystę Kuršėnų bendruomenėje.

9 savanoriai prisidės prie Krepšinio sirgalių sporto ir kultūros festivalio organizavimo, kuris vyks rugsėjo 3 d. Kuršėnuose, taip pat organizuos savo krepšinio kultūrų ir tradicijų pristatymus, kūrybines dirbtuves ir sporto varžybas.

Užsienio savanoriai bendraus ir drauge veiks su Kuršėnų jaunimu, kvies tvarkyti vieną krepšinio aikštelę Kuršėnų vietos bendruomenėje ir motyvuos jaunus žmones prisiimti atsakomybę už savo vietos aplinką, savo geru pavyzdžiu skatins savanorystę tarp Kuršėnų gyventojų.

Šio projekto atsiradimą paskatino Kūrybinės raiškos centro siekis, kad Europos krepšinio čempionatas taptų ne tik sporto švente, bet ir suteiktų galimybę Kuršėnų gyventojams geriau pažinti kitas čempionate dalyvaujančias šalis, jų krepšinio istoriją, krepšinio kultūrą, jos žmones.

Savanoriai atvyko į Kuršėnus rugpjūčio 1 dieną ir jau spėjo sudalyvauti renginyje „Varom už Lietuvą“. Pažiūrėkite ir įsitinkinkite, kad ne vien lietuviai varo už Lietuvą!

http://blog.delfi.lt/varomuzlietuva/8932/

Savanoriai aktyviai veiks Kuršėnuose iki rugsėjo 30 dienos!

Daugiau informacijos apie rugsėjo 3 dieną organizuojamą Krepšinio sirgalių sporto ir kultūros festivalį rasite čia: http://europeanbasketball2011.krc.lt/lt

Eurobasket of volunteers 2011 projektas yra finansuotas Europos Sąjungos programos „Veiklus jaunimas“, plačiau apie programą: http://www.jtba.lt/.

Scroll to top