Krepšinio sirgalių sporto ir kultūros festivalis siūlo Tau kitokią vasarą. Įdomu? – tapk festivalio savanoriu!

Kviečiame jaunus žmones nuo 16 iki 29 metų tapti krepšinio sirgalių sporto ir kultūrų festivalio savanoriais. Jei domiesi krepšiniu ir kultūra, jei nori susipažinti su kitų šalių kultūromis ir prisidėti prie to, kad žmonės taptų atviresni kitoms kultūroms, ši savanorystės galimybė kaip tik Tau.

2011 m. rugsėjis bus išskirtinis Lietuvai dėl čia antrą kartą vykstančio Europos krepšinio čempionato. Ir Kuršėnai neliks šio didžiulio renginio nuošalyje! Rugsėjo 3 d. čia organizuojamas tarptautinis Krepšinio sirgalių sporto ir kultūros festivalis. Festivalio metu numatomos sportinės, kultūrinės ir pramoginės veiklos. Jame tikimasi sulaukti dalyvių ne tik iš Kuršėnų, Šiaulių regiono, bet ir užsienio!

Organizuojant festivalį reikės daugelio žmonių pagalbos. Į Kuršėnus rugpjūčio – rugsėjo mėnesiais atvyks 12 užsienio savanorių iš Italijos, Izraelio, Graikijos Vokietijos, Prancūzijos ir Latvijos, kurie prisidės prie festivalio organizavimo. Tikimasi, kad prie užsieniečių prisijungs dar apie 30 vietos savanorių, kurie sudarys stiprią tarptautinę komandą. Be to, rugpjūčio 29 – rugsėjo 11 d. Kuršėnuose vyks tarptautinių jaunimo mainų projektas „Eurobasket of Cultures 2011“, kurio dalyviai taip pat prisidės prie festivalio programos.

Savanoriai prisidės prie informacijos apie festivalį sklaidos (video filmukų kūrimo ir platinimo, plakatų, skrajučių kūrimo ir platinimo, renginių, pristatymų organizavimo); sporto varžybų, žaidimų, kūrybinių dirbtuvių organizavimo; festivalio erdvės įrengimo; tvarkos šventės metu užtikrinimo. Yra planuojama, kad tarptautinė savanorių komanda prisidės prie vienos arba kelių krepšinio aikštelių Kuršėnuose sutvarkymo.

Ką reikės daryti tapus savanoriu?
– pasirašyti savanoriško darbo sutartį;
– nuo rugpjūčio 10 iki rugsėjo 3 d. prisidėti prie festivalio organizavimo darbų, reguliariai dalyvauti susitikimuose, vykdyti prisiimtas atsakomybes;
– nuo rugsėjo 3 iki rugsėjo 30 d. norintieji galės pratęsti savanoriškus darbus kartu su tarptautiniais savanoriais (planuojamos veiklos mokslams mokykloje netrukdys).

Ką gausite?
– galimybę dirbti smagioje tarptautinėje komandoje, tobulinti darbo komandoje įgūdžius;
– tobulinti užsienio kalbos įgūdžius;
– įgyti naujų įgūdžių organizavime, informacijos sklaidoje, kūrybinių dirbtuvių organizavime.
– pasibaigus festivalio darbams visi savanoriai bus pakviesti į vakarėlį, kurio metu savanoriams bus padėkota už atliktus darbus bei įteikti savanorišką patirtį liudijantys sertifikatai.

Registruotis galite čia.

Projektą remia Šiaulių rajono savivaldybės administracija
Projektą organizuoja Kūrybinės raiškos centras

Daugiau informacijos:
Arvydas Raščikas, el. paštas arvydas@krc.lt, tel. 8608 20082.

 

Į viršų