prenumeruok naujienas!


 •  

 • atrask mus!

  Prisijunkite prie mūsų Facebook'e! Aplankykite mūsų Youtube video kanalą! Sekite trumpąsias naujienas Twitter svetainėje! Prenumeruokite RSS srautą!

  KRC: žengtas trečias žingsnis kokybės link

  2007 10 08

  Spalio 5-7 dienomis, Sedulos poilsiavietėje netoli Tytuvėnų vyko III Kūrybinės raiškos centro strateginio planavimo susitikimas šiais metais. Į susitikimą ieškodami gamtos ramybės ir naujų idėjų, iš Lietuvos ir ne tik Lietuvos didmiesčių suvažiavo organizacijos nariai bei organizacijoje savanoriaujantis EST savanoris Robin May.

  Penktadienio vakaras buvo skirtas pristatyti įgyvendintus ar dar tik planuojamus įgyvendinti organizacijos projektus, pasidalinti patirtimi, bei juos į(si)vertinti. Tolimesnė vakaro programa – tarpkultūrinis pažinimas – 10 smagių ir kūrybingų priežasčių dėl ko verta gyventi Lietuvoje, Vokietijoje ir Airijoje.

  Šeštadienio ryte susitikimo dalyviai kūrė jausmų koliažus ir išsakė savo mintis – kaip jie jaučiasi būdami organizacijos nariais ir ką jie patys galėtų padaryti, kad jaustųsi geriau. Antroji dienos pusė buvo skirta Kūrybinės raiškos centro naujovių pristatymui: mokymų komandos, KRC naujienlaiškio, savanorių komandos, rėmėjų paieškos komandos.

  Aptarti kiekvienam rūpimus klausimus ir planuoti ateities veiklas, buvo panaudota „Open space“ technologija, kurios metu kiekvienas galėjo „atidaryti atvira erdvę“ kitiems, pasiūlant tam tikras temas ir pravedant užsiėmimus.

  Vakaro programą parengė ir į susitikimą atvyko ne kas kitas, kaip Trys Muškietininkai, sukvietę valsčiaus baudžiauninkus ir buržuazijos atstovus, kurie susirungė – kas gi vis dėlto teisesni?

  Sekmadienio rytas – skirtas visam susitikimui, naujovėms, pasikeitimams, naujosios organizacijos strategijos įvertinimui ir aptarimui.

  Pakalbėję, pasitarę, susirinkimą jie uždarė…

  Kūrybinės raiškos centras yra nevyriausybinė jaunimo organizacija, kuri ugdo aktyvius, tolerantiškus, kritiškai mąstančius ir besimokančius jaunus žmones. Įgyvendinama savo veiklą organizacija siekia prisidėti prie vietos bendruomenės plėtros.

  Agnė Rapalaitė

  Žymos: ,

  • Projektai

   Kuršėnų jaunimo apdovanojimai Misija: Jaunimo politikos kokybė www.kursenai.lt Krepšinio komanda „Kuršėnai“
  • Reklama