KRC vadovė ir valdyba posėdžiavo Klaipėdoje

Nauji Metai – nauji ratai. O naujuose ratuose sėdi naujoji KRC vadovė Agnė Rapalaitė bei jos suburta organizacijos valdyba, vasario 15 dieną surengusi antrąjį susitikimą.

Susitikti ir aptarti savo strategijas bei ateities vizijas valdyba pasirinko netradicinę vietą – nuostabųjį Lietuvos pajūrį – Klaipėdą (labai ačiū Miglei už priėmimą).

Jaukiai susėdę virtuvėlėje valdyba ir jos vadovė Agnė kibo į darbus.

Nežinia kas, gaivus pajūrio oras ar pasakiški Rasos gaminamos vakarienės kvapai, valdybos narius paveikė labiau, tačiau atmosfera viso posėdžio metu buvo itin jauki, o darbas produktyvus. Valdybos nariai ne tik pristatė bei suderino savo ateinančių metų strategijas, bet ir negailėjo patarimų vienas kitam. Susitikimo metu nupiešta KRC ateities vizija žada išties darbingą ir kupiną kūrybos laikotarpį.

Po sočios ir skanios vakarienės prasidėjo antroji susitikimo dalis. Jos metu nariai dalinosi mintimis tema „Koks aš esu ir koks norėčiau būti KRC valdybos narys“. Itin atviro pokalbio metu veiklus jaunimas ne tik brėžė KRC ateities linijas, bet ir atviravo apie savo nuogąstavimus, baimes, džiaugsmus ir lūkesčius. Vakaro pabaigoje visi vieningai nutarė, jog vienas svarbiausių naujosios KRC valdybos bruožas – atvirumas. Susitarta stengtis palaikyti informacijos dalinimąsi ir sklaidą tiek organizacijos viduje, tiek jos išorėje.

Todėl išskirtinai JUMS, mielieji KRC.lt skaitytojai, nariai ir gerbėjai – visiškai „nuogai“ ir atvirai naujosios KRC valdybos ateities vizijos:

Pasibaigus oficialiajai susirinkimo daliai, smagioji kompanija suskubo puoštis, ruoštis ir šturmuoti vakarinę Klaipėdą. šalta pajūrio naktis žadėjo išties puikų laiką. Svajingai pasisėdėję džiazo bare, linksmybes valdybos nariai tęsė  Klaipėdos „Žuvėdros“ kolektyvo šokėjų pamėgtame naktiniame klube. Ach kaip smagu buvo palinguoti klubais pagal ugningąją latino muziką. Akivaizdu kompanija labiausiai patenkintas buvo Darius – vienintelis vaikinas valdyboje, juk ne kasdien gali pasidžiaugti tokia merginų apsuptimi.

Antrasis strateginis naujosios KRC valdybos posėdis, kaip skanus blynas, iškepė neprisvilęs. Nariai ryžtingai nusiteikę ne tik tęsti buvusios valdybos darbus, bet ir kupini naujų idėjų. Belieka laukti suplanuotų darbų rezultatų. šilčiausi linkėjimai visiems iš Klaipėdos ir iki kitų susitikimų.

Akimirkos:

Scroll to top