„KRC kelionių agentūra“ organizavo pažintinę – linksminamąją kelionę „LT Trip“

Pirmas žingsnis žengtas – Kūrybinės Raiškos Centras keičiasi. Liepos 6-7 dienomis vyko KRC narių visuotinis susirinkimas – projekto „KRC keičiasi“ pirmoji dalis. Pirmąją dieną buvo pakoreguoti ir priimti nauji asociacijos įstatai. Antrąją dieną buvo išrinktas naujasis asociacijos vadovas, valdyba ir revizijos komisija. Vadovu tapo Vytenis Kviklys. Valdybą sudaro vadovo pavaduotojas Kasparas Laureckis, Agnė Navickaitė, Darius Simavičius ir Lina Verseckaitė. Revizijos komisijos nariais tapo Karolis Cezaris, Indrė Gaubaitė ir Edgaras Mankus.

Visi vienbalsiai nutarė, kad šiuos svarbius įvykius reikėjo pažymėti ypatingai ir įsimintinai. Tad po ilgų diskusijų buvo nuspręsta – keliaujam ten, kur Nemunas teka. Nepabūgę nei lietaus, nei vėjo, sušokom į automobilius. KRC ekipažas startuoja!

Kiekviena stotelė – išbandymas kiekvieno automobilio komandai. Kelionės metu reikėjo įvykdyti įvairias užduotis, kurias vėliau reikėjo visiems pristatyti. Komandos šoko, dainavo, kūrė ketureilius, išmoko kaip reikia „atgaivinti“ kelyje nelaimėn pakliuvusįjį ir visaip kitaip pristatinėjo savo originalias idėjas.

Kelionės metu buvo aplankytos senovinės pilys, piliakalniai ir dvarai. Didelį įspūdį paliko Panemunės pilis, Raudonės pilis-vidurinė mokykla, Veliuonos dvaro rūmai, Belvederio dvaras. Negalėjome atsižiūrėti plačiuoju Nemunu, srauniąja Dubysa ir kitomis gražiosiomis Lietuvos upėmis.

Atvykę į Jurbarką, turėjome paragauti „firminių“ šonkauliukų. Deja, kaip ir visoje Lietuvoje tą mistiškąją 2007-07-07 dieną tuokėsi šimtai porų, todėl ne tik visi restoranai bei kavinės buvo užakyti, bet ir pilis ir dvarus buvo išsinuomavusios karališkiausios poros. Vėlų vakarą mus ir mūsų skrandžius gelbėjo degalinės…

Sukoręs per 400 kilometrų KRC ekipažas sugrįžo į gimtuosius Kuršėnus. Visi keliauninkai buvo maloniai pavargę ir kupini įsimintinų kelionės įspūdžių.

KRC siūlo ne tik pažintines, linksmas keliones dalyvaujant tarptautiniuose mainų programose, vietinėse iniciatyvose ir kituose projektuose, bet ir neįkainojamą patirtį, naujus draugus ir turiningai praleistą laiką. Būk aktyvus, prisijunk prie mūsų!

Agnė Rapalaitė

Į viršų