Kokios spalvos pelenai pakilo iš Micaičių pirties kamino?

Penktadienis. Vieni sėda už vairo, kiti lipa į traukinį ir dumia iš Vilniaus, Lentvario, šventosios, Klaipėdos, Kauno ir kitų miestų į Kuršėnus, turėdami ypatingą misiją – spalio 18-19 dienomis dalyvauti Kūrybinės raiškos centro (toliau – KRC) narių susitikime.

Šeštadienis. Nuo ankstyvo ryto per 15 organizacijos narių sugūžėjo į Micaičių pirtį, kurioję įsikūrė ir pradėjo darbuotis. Tai svarbi diena visai organizacijai, nes reikia perrinkti vadovą bei patvirtinti naują valdybą.

2007 metų liepos 7 dieną, organizacija, pakeitusi įstatus ir pavadinimą (anksčiau buvo Šiaulių rajono kūrybinės raiškos centras), vadovu išrinko Vytenį Kviklį ir patvirtino jo pasiūlytą valdybą – Darių Simavičių, Kasparą Laureckį, Liną Verseckaitę ir Agnę Navickaitę. Iki šiol KRC vadovo pareigas ėjęs Vytenis Kviklys savo kadenciją privalėjo baigti anksčiau laiko dėl teisinių reikalavimų, jam pradėjus dirbti Europos Komisijos atstovybėje Lietuvoje.

Šeštadienį prie rusenančio židinio vyko naujojo vadovo rinkimai. Daug diskutuota, siūlyta, kalbėta, spręsta. Po daugiau nei 3 valandų, išrinkta naujoji KRC vadovė, kuria tapo ilgametė organizacijos narė Agnė Navickaitė, kuri, beje, tą pačią dieną šventė savo gimimo dieną. Taip pat buvo patvirtinta jos pasiūlyta valdyba, kurią sudaro Kasparas Laureckis, Kamilė Šopytė, Lina Verseckaitė ir Edgaras Mankus. Nors pelenai ir nepasirodė iš pirties kamino, tačiau nuotaikingi ir nuoširdūs sveikinimai pasipylė iš visų pasaulio kampelių, kuriuose tuo metu buvo negalėję atvykti KRC nariai.

Vakare skirta laiko darbo grupėms, kurias iniciavo dabartinių veiklų koordinatoriai ar naujų idėjų puoselėtojai – planuota KRC vizija ir darbai ateityje.

Sekmadienį susitikimo dalyviai turėjo neeilinę galimybę sudalyvauti viešojo kalbėjimo mokymuose „Kaip save pristatyti?“, kuriuos vedė 11 metų Lietuvoje gyvenantis kanadietis, žinomiausias Baltijos šalyse viešo kalbėjimo (oratorystės) meno ekspertas Chris Nichol.

Kūrybinės raiškos centras – nevyriausybinė jaunimo organizacija, vienijanti aktyvius jaunus žmones ir su jaunimu dirbančius žmones, kurie ugdo aktyvius, tolerantiškus, besimokančius ir kritiškai mąstančius piliečius. Daugiau informacijos apie mokymų galimybes ir kitus jaunimo veiklos projektus galite rasti apsilankę internetinėje svetainėje www.krc.ltwww.youtube.com/krclt.

Agnė Rapalaitė

Į viršų