Kaip KRC margučius rideno ir darbus planavo

Hei hei, atšilo oras – pakilo noras nuveikti ką nors labai smagaus. Kaip tarė, taip ir padarė KRC žmogeliukai, surengę tradicinį kasmetinį Velykinį susitikimą.

Penktadienio vakarą sugūžėję į naujai šalia Paežerių dvaro įsikūrusią Janus vilą, Kūrybinės raiškos centro nariai ir draugai mėgavosi vieni kitų draugija ir jų nuoširdus juokas skambėjo visą vakarą. Kas šoko, kas plepėjo, o kas vandens procedūromis mėgavosi. Atsirado net pora drąsuolių, kurie iš garuojančio kubilo pievom ir laukais į dar ledinį ežero vandenį bėgo. Pavasarį pasitinkam švarūs ir energingi!

Šeštadienio rytą Kūrybinės raiškos centro nariai pasitiko žvalūs ir smagiai nusiteikę. Šeimyniškai susėdę virtuvėje prie didelio ryškiai violetinio stalo ir sočiai prisikirtę Velykinio Rasos omleto (nom nom, AČIŪ, Rasyte) iš savo vietų niekas taip ir nebepakilo.

KRC vadovė buvo priversta susitikimą vesti virtuvėje. Jaukioje šeimyniškoje aplinkoje, kosminiu greičiu pralėkė kelios valandos, kurių metu išgerta nesuskaičiuojamas kiekis arbatos, aptarti aktualiausi klausimai, vyravo karštos apvaliojo (hhmm, tiksliau kampuotojo) stalo riterių diskusijos. Tai – tikras geros energijos užtaisas pavasariui!

Rezultatas: aptartos veiklos, naujos idėjos ir susidėlioti planai pavasariui, kurių artimiausias – jau labai greitai – balandžio 17 dieną, akcija „DAROM 2010“, kurios metu Kūrybinės raiškos centro nariai bendram tikslui vėl sugūžės į Kuršėnus. Daugiau informacijos apie tai pateiksime artimiausiu metu, todėl sekite naujienas.

Susitikimo pabaigoje KRC nariai, kartu su savaitgalio įžymybėmis (spalvotais margučiais) sukūrė Velykinį sveikinimą Jums. Taigi dar kartelį, su atėjusiu pavasariu ir bundančia gamta, sveikiname Jus visus. Daug gražių dienų ir kūrybiškų darbų linkime Jums! (ir sau tuo pačiu…)

Šį pavasarį KRC žada Tau daugybę veiklų, tad nelik nuošaly, būk kartu su mumis!

Akimirkos iš susitikimo:

Į viršų