Jaunieji projektų vadovai įvertino savo patirtį ir rengė rekomendacijas

Lapkričio 30 – gruodžio 2 dienomis Rėžalių kaime (Kelmės rajonas) esančioje kaimo turizmo sodyboje susirinko 2007 metais Šiaulių rajone įvairias jaunimo veiklas įgyvendinę projektų vadovai. Susitikimo tikslas – įvertinti įgyvendintus projektus, pasikeisti jų vykdymo patirtimi ir parengti rekomendacijas, kuriomis galės pasinaudoti ateityje jaunimo veiklą vykdysiantis jauni žmonės. Įvertinimo seminare dalyvavo jaunuoliai iš Kūrybinės raiškos centro, Šiaulių rajono jaunimo centro, klubo „Atskleisk save“ ir Naisių jaunimo klubo.

Įvertinimo seminaras buvo paskutinioji pusę metų vykusio projekto „Jaunimo veiklos projektų vadovų mokymai Šiaulių rajone“ dalis. Kaip teigė viena projekto koordinatorių Agnė Navickaitė, birželio mėnesį tuomet būsimieji projektų vadovai susirinko į mokymus Kuršėnuose, kur tobulino savo veiklų programas, metodus, įgijo žinių ir įgūdžių apie lyderystę, konfliktų vadybą, logistiką bei finansus. Po mokymų jaunieji projektų koordinatoriai įgyvendino savo projektus bei konsultavosi su ekspertais.

„Toks ilgalaikio mokymosi modelis, susidedantis iš trijų dalių, sudarė galimybę projektų vadovams mokytis iš savo ir savo bendraamžių kolegų patirties, todėl šie mokymai turėjo kur kas daugiau naudos nei įprastiniai mokymai apie projektų vadybą“, teigė Kūrybinės raiškos centro vadovas Vytenis Kviklys. Projekto dalyviai ne tik dalijosi patirtimi, bet ir parengė rekomendacijas, kaip geriau įgyvendinti jaunimo veiklos projektus. šiomis rekomendacijomis galės naudotis ne tik projekto dalyviai, bet ir visi norintys – rekomendacijos bus platinamos internetu, jaunimo organizacijose, informaciniuose centruose, mokyklose.

Susirinkę jaunimo organizacijų atstovai taip pat pateikė pasiūlymus Šiaulių rajono jaunimo reikalų tarybai ir savivaldybės administracijai dėl 2008 metų jaunimo veiklos finansavimo prioritetų. Siūlomi prioritetai yra šie:

  • novatoriškai jaunimo veiklai;
  • neformalių grupių veiklai;
  • savanoriškos veiklos skatinimui.

Projekto organizatoriai, įvertinę šių metų projekto sėkmę, planuoja panašius ilgalaikius mokymus organizuoti ir kitąmet. Projekto organizavo Kūrybinės raiškos centras, projektą rėmė Jaunimo reikalų departamentas prie LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei šiaulių rajono savivaldybės administracija.

Kūrybinės raiškos centro informacija

Akimirkos:

Į viršų