prenumeruok naujienas!


 •  

 • atrask mus!

  Prisijunkite prie mūsų Facebook'e! Aplankykite mūsų Youtube video kanalą! Sekite trumpąsias naujienas Twitter svetainėje! Prenumeruokite RSS srautą!

  Įsimintiniausi KRC 2008 metų žmonės

  2008 12 30

  Kūrybinės raiškos centro nariai 2008 m. palydi prisimindami įsimintiniausius metų žmones.

  KŪRYBINĖS RAIŠKOS CENTRAS 2008 METAIS SKIRIA SPECIALIAS NOMINACIJAS ŠIEMS ŽMONĖMS:

  Už kantrybę

  Kantriausias žmogus – Kuršėnų miesto seniūnas Vytautas Gedmontas – už kantrybę priiminėjant jaunimo demokratiškumo projekto “Vitaminai“ dalyvius, siekiančius apginti savo ar jaunų žmonių interesus.

  Už atkaklumą

  Atkakliausia Šiaulių rajono biurokratė – Elena Leparskienė, Šiaulių rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus vyriausia specialistė – už ypač atkaklias pastangas siekiant neskirti finansavimo Kūrybinės raiškos centro projektams.

  Už drąsą

  AK.TV žurnalistams Kasparui Laureckiui ir Agnei Rapalaitei už video reportažą apie Lietuvos valstybinės vėliavos kėlimo kultūrą Kuršėnuose ir apylinkėse. Reportažo autoriai drąsiai atlaikė įvairių kuršėniškių spaudimą ir šmeižtą dėl to, kad parodė gryną tiesą.

  Už savanorystės skatinimą

  Linai Verseckaitei už kūrybišką, idėjišką ir originalų internetinį dienoraštį iš Graikijos bei savanorystės idėjų skatinimą Kuršėnuose, net būnant už kelių tūkstančių kilometrų nuo Lietuvos.

  Žymos:

  • Projektai

   Kuršėnų jaunimo apdovanojimai Misija: Jaunimo politikos kokybė www.kursenai.lt Krepšinio komanda „Kuršėnai“
  • Reklama