Į Kuršėnus atbumsi „Varom už Lietuvą“ kamuolys!


Rugpjūčio 3 d. Kuršėnus aplankys akcijos „Varom už Lietuvą“ komanda ir kartu su ja po visą Lietuvą keliaujantis kamuolys. Akcijos kamuolį į Kuršėnus atvarys „įžaidėjai“ iš Telšių, o kuršėniškiai tolimesnę estafetę perleis Ventos gyventojams.

Akcijos sutikimo metu kuršėniškiai kviečiami sudaryti gyvą grandinę (nuo J. Basanavičiaus gatvės galo iki L. Ivinskio aikštės), kad kamuolys Kuršėnų širdį pasiektų kuršėniškių rankomis. L. Ivinskio aikštėje kuršėniškiai sveikins kamuolį skanduotėmis ir turės galimybę dalyvauti konkurse, kurio metu bus galima laimėti bilietus į Lietuvoje vyksiančio krepšinio čempionato varžybas.

Šventėje savo kraštiečius aplankys ir ir Lietuvos krepšinio jaunimo rinktinės (iki 19 m.) nariai, 2011-ųjų metų pasaulio jaunimo čempionato čempionai D. Redikas bei E. Mockevičius!

Taip pat išskirtinę dovaną akcijos „Varom už Lietuvą“ organizatoriams bei Kuršėnų gyventojams ruošia ilgametis aviamodelizmo entuziastas kuršėniškis Vytautas Steponavičius.

Akcijos „Varom už Lietuvą“ metu yra renkamas triukšmingiausias Lietuvos miestas. Tad pasipuošk lietuviškomis spalvomis, apsiginkluok triukšmą keliančiais įrankiais ir pirmyn!

Į akcijos kamuolio pasitikimo šventę L. Ivinskio aikštėje kuršėniškiai kviečiami atvykti rugpjūčio 3 d., 17 val.

Kūrybinės raiškos centro informacija

Į viršų